هدر موبایل
1397/04/02 22:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

مهر تایید غیراوپکی‌ها به توافق اوپک/پایبندی۱۰۰درصدی به کاهش تولید

کشورهای غیراوپک نیز همانند توافق دیروز اعضای اوپک،بر پایبندی کامل به توافق نوامبر ۲۰۱۶اوپک وغیراوپک تاکید کردند تا پایبندی دوطرف به کاهش یک میلیون و۸۰۰هزار بشکه‎ای عرضه نفت همچنان باقی بماند.
مهر تایید غیراوپکی‌ها به توافق اوپک/پایبندی۱۰۰درصدی به کاهش تولید کشورهای غیراوپک نیز همانند توافق دیروز اعضای اوپک،بر پایبندی کامل به توافق نوامبر ۲۰۱۶اوپک وغیراوپک تاکید کردند تا پایبندی دوطرف به کاهش یک میلیون و۸۰۰هزار بشکه‎ای عرضه نفت همچنان باقی بماند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705100746475357.jpg مهر,تایید,غیراوپکی‌ها,به,توافق,اوپک/پایبندی۱۰۰درصدی,به,کاهش,تولید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در چهارمین نشست تولیدکنندگان نفت عضو و غیرعضو اوپک اعضا بر حفظ توافق پیشین اوپک و غیراوپک که در نوامبر ۲۰۱۶ حاصل شده بود، تاکید کردند.

به این ترتیب، همانگونه که بر اساس توافق دیروز اوپک، اعضا به این اجماع رسیدند که توافق پیشین اوپک (نوامبر ۲۰۱۶) مبنی بر کاهش تولید تا سقف یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه همچنان به قوت خود باقی بماند، امروز غیراوپکی‎ها نیز بر ادامه روند جاری خود مبنی بر حفظ کاهش ۶۰۰ هزار بشکه‎ای تولید تاکید کردند.

به گزارش مهر، اعضای اوپک روز گذشته در بیانیه پایانی نشست ۱۷۴ این سازمان، بر لزوم پایبندی ۱۰۰ درصدی اعضای این سازمان به توافق جهانی کاهش تولید نفت تأکید کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet