هدر موبایل
1397/04/03 02:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مقصودی:

دشمن با تصویب FATF هم انقلاب ما را رها نمی کند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حتی در صورت تصویب طرح (FATF) در مجلس نیز، غربی ها دشمنی خود با انقلاب اسلامی را رها نخواهند کرد.
دشمن با تصویب FATF هم انقلاب ما را رها نمی کند نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حتی در صورت تصویب طرح (FATF) در مجلس نیز، غربی ها دشمنی خود با انقلاب اسلامی را رها نخواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100790267142.jpg دشمن,با,تصویب,FATF,هم,انقلاب,ما,را,رها,نمی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین مقصودی در نشست روشنگری و تبیین پیوستن جمهوری اسلامی به گروه ویژه اقدام مالی FATF افزود: در 40 سال گذشته دشمنان هر روز سناریویی از جمله تحریم، جنگ نرم، برجام و امروز FATF را برای دشمنی با انقلاب طرح کرده اند.

نماینده شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب در مجلس گفت: قبل از بررسی طرح FATF در مجلس، مقام معظم رهبری فرمودند که نمایندگان سندهای استعماری و استبدادی را مطالعه کرده و برای بررسی آنها دقت بیشتری داشته باشند.

وی بابیان اینکه حمایت از مظلوم و ملت های ستمدیده از اهداف اصلی انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: کمک جمهوری اسلامی به کشورهای جبهه مقاومت علاوه بر دفاع از اسلام، موجب تضمین امنیت و ثبات انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، مقصودی، بر لزوم هوشیاری نمایندگان مجلس و مسئولان نسبت به ابعاد مختلف لایحه FATF تاکید کرد و افزود: تصویب این لایحه در کشور به یکی از مهم ترین اهداف دشمنان ما تبدیل شده تا با آن جمهوری اسلامی را در تنگنا قرار داده و به جبهه های آزادی خواه و دشمن ستیز همانند جبهه مقاومت، حزب الله لبنان و غیر آن کمک رسانی نشود.
سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet