هدر موبایل
1397/04/03 09:30:00
سرویس صحن
قاضی‌پور در صحن علنی:

رئیس جمهور درخواست جلسه غیرعلنی برای بررسی وضعیت اقتصادی ارائه کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تأکید کرد: رئیس جمهور به استناد قانون جهت ارائه گزارش از وضعیت اقتصادی خواهان برگزاری جلسه غیرعلنی شود.
رئیس جمهور درخواست جلسه غیرعلنی برای بررسی وضعیت اقتصادی ارائه کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تأکید کرد: رئیس جمهور به استناد قانون جهت ارائه گزارش از وضعیت اقتصادی خواهان برگزاری جلسه غیرعلنی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708102281988544.jpg رئیس,جمهور,درخواست,جلسه,غیرعلنی,برای,بررسی,وضعیت,اقتصادی,ارائه,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 24 آیین‌نامه و اصل 69 قانون اساسی عنوان کرد: طبق قانون مذاکرات مجلس شورای اسلامی علنی و گزارش آن باید از صدا و سیما پخش شود و در شرایط اضطراری جهت رعایت امنیت کشور و با تقاضای رئیس جمهور یا یکی از وزرا یا 10 نفر از نمایندگان جلسه غیرعلنی رسمی تشکیل می شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس مصوبات جلسه غیرعلنی رسمی در صورتی معتبر است که شورای نگهبان حضور داشته باشد و موضوع به تصویب سه چهارم نمایندگان رسیده باشد و گزارش مصوبات جلسات غیرعلنی رسمی بعد از برطرف شدن شرایط برای اطلاع عموم منتشر می شود.

وی گفت: انتظار می‌رود رئیس جمهور با توجه به شرایط اقتصادی کشور در راستای حفظ ارزش پول ملی و توضیح وضعیت طلا و سکه و گران شدن مواد غذایی درخواست جلسه غیرعلنی به مجلس بدهد.

این نماینده مجلس تأکید کرد: ضد نظام و آمریکایی‌ها در تلاشند به ساختار نظام که در واقع همان مستضعفان هستند آسیب جدی وارد کنند به همین جهت می‌خواهیم رئیس مجلس از پشت تریبون از رئیس جمهور بخواهد تا امروز جلسه غیرعلنی در این زمینه داشته باشیم.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این پیشنهاد گفت: معاون پارلمانی رئیس جمهور در صحن علنی حضور دارند؛ پیشنهاد شما را به ایشان منتقل می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet