خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/03 09:39:51
سرویس صحن
دکتر لاریجانی خبر داد:

برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی مشکلات اقتصادی با حضور جهانگیری و وزرای مربوطه تا دقایقی دیگر

رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی مشکلات اقتصادی خبر داد.
برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی مشکلات اقتصادی با حضور جهانگیری و وزرای مربوطه تا دقایقی دیگر رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی مشکلات اقتصادی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708106830615089.jpg برگزاری,جلسه,غیرعلنی,برای,بررسی,مشکلات,اقتصادی,با,حضور,جهانگیری,و,وزرای,مربوطه,تا,دقایقی,دیگر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: چند نفر از نمایندگان درخواست داشتند که برای مسائل اقتصادی از جمله افزایش قیمت‌ها جلسه غیرعلنی داشته باشیم.

وی توضیح داد: ما در نظر داشتیم جلسه صبح امروز را غیرعلنی برگزار کنیم اما وزیر مربوطه گرفتاری داشت و ما نتوانستیم جلسه را غیرعلنی برگزار کنیم؛ روز سه‌شنبه هم آقای جهانگیری مسافرت هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با هیات رئیسه مجلس مشورتی داشتیم تا با توجه به اینکه نمایندگان هفته سرکشی به حوزه انتخابیه را نیز دردستور دارند به نحوی برنامه‌ریزی کنیم تا موضوع گرانی در دستور کار مجلس قرار گیرد.

دکتر لاریجانی ادامه داد: به همین جهت بعد از بررسی رد لایحه اصلاح یک فوریتی بخشی از ساختار دولت جلسه را ختم می‌کنیم و نشست غیرعلنی را آغاز می‌کنیم تا با حضور آقای جهانگیری و وزرا موضوع مشکلات اقتصادی و گرانی را دنبال کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet