ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/04/03 10:21:39
سرویس صحن
نیازآذری در مخالفت با رد لایحه یک فوریتی اصلاح بخشی از ساختار دولت:

چابک سازی به تعداد وزارتخانه‌ها ارتباطی ندارد/ بسیاری از وزارتخانه‌ها به مصوبات وزارت ورزش تمکین نمی‌کنند

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: وزارت ورزش و جوانان چالش‌های بسیار زیادی دارد و بسیاری از وزارتخانه‌ها به مصوبات این وزارتخانه تمکین نمی‌کنند.
چابک سازی به تعداد وزارتخانه‌ها ارتباطی ندارد/ بسیاری از وزارتخانه‌ها به مصوبات وزارت ورزش تمکین نمی‌کنند نماینده مردم بابل در مجلس گفت: وزارت ورزش و جوانان چالش‌های بسیار زیادی دارد و بسیاری از وزارتخانه‌ها به مصوبات این وزارتخانه تمکین نمی‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201804109267787152.jpg چابک,سازی,به,تعداد,وزارتخانه‌ها,ارتباطی,ندارد/,بسیاری,از,وزارتخانه‌ها,به,مصوبات,وزارت,ورزش,تمکین,نمی‌کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین نیاز آذری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با رد لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت اظهار داشت: چابک‌سازی به تعداد وزارتخانه‌ها نیست و دولت نیز آورده که نمی‌خواهد تشکیلات جدیدی را اضافه کند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز مسئله مسکن جوانان و حاشیه‌نشینی شهرها در حاشیه قرار گرفته است، گفت: امروز با توجه به حاشیه‌نشینی‌ها و مشکلاتی که وجود دارد ضرورت دارد تا وزارتخانه مستقل این وضعیت را مدیریت کند.

وی با اشاره به اینکه امروز بسیاری از معاونین در وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارتخانه مسکن و شهرسازی به دلیل تعدد معاونت‌ها نمی‌توانند وزیر را ببینند، ادامه داد: اگر یک وزیر مستقل وجود داشته باشد معاونین می‌توانند مشکلات خود را مطرح کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تشکیلات جدیدی ایجاد نمی شود و با همان تشکیلات وظایف را چابک تر می‌کنند تا وزارتخانه‌ها بتوانند مشکلات مردم را از نزدیک ببینند و برطرف کنند.

نیاز آذری با بیان اینکه بازرگانی یک حقیقت انکارناپذیر است و برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید به این موضوع توجه کنیم، تصریح کرد: اگر اختلافی در وزارتخانه‌ها وجود دارد باید توسط رئیس جمهور و معاون اول وی برطرف شود؛ باید ساختار ناکارآمد متناسب با نیازمندی‌ها تغییر کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه توجه به جوانان و مشکلات آنها یک امر حیاتی است، افزود: وزارت ورزش و جوانان چالش‌های بسیار زیادی دارد و بسیاری از وزارتخانه‌ها به مصوبات وزارت ورزش و جوانان تمکین نمی‌کنند، آیا مسکن جوانان، تنظیم بازار، تقویت سرمایه اجتماعی چالش نیست، باید به این چالش‌ها توجه کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ساماندهی امور جوانان یک ضرورت است و باید سازمان ملی جوانان برای تحقق اهداف تشکیل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet