هدر موبایل
1397/04/03 10:30:47
سرویس صحن
مفتح در مخالفت با رد لایحه یک فوریتی اصلاح بخشی از ساختار دولت:

تفکیک وزارتخانه‌ها نظام اداری کشور را سامان می دهد

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است زمانی که حجم کار وزارتخانه ای از حد خود بیشتر شده و رشته های تخصصی در هم ادغام شود نمی‌توان انتظار انجام کار درست را داشت.
تفکیک وزارتخانه‌ها نظام اداری کشور را سامان می دهد سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است زمانی که حجم کار وزارتخانه ای از حد خود بیشتر شده و رشته های تخصصی در هم ادغام شود نمی‌توان انتظار انجام کار درست را داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201806101861840309.jpg تفکیک,وزارتخانه‌ها,نظام,اداری,کشور,را,سامان,می,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی مفتح در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی رد لایحه یک فوریتی اصلاح بخشی از ساختار دولت در مخالفت با رد آن وزارت راه و شهرسازی کنونی را دارای یک نظام اداری متناسب با شرایط کشور ندانست و گفت: بنده در زمان ادغام وزارتخانه ها هنگام بررسی برنامه پنجم توسعه کشور حضور داشتم که اصلا مشخص نبود این ادغام بر چه اساسی صورت می گیرد و هیچ منطقی برای اجرا نداشت.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی برهمین اساس تصریح کرد: به نظر می رسد در شرایط فعلی حوزه صنعت و بازرگانی نیز با ادغام با یکدیگر دچار مشکل شده اند و برای حمایت از کالای ایرانی بستر کار وجود ندارد لذا این وزارتخانه ها باید جدا شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه صرفه جویی در استان ها صورت نگرفته و صرفا تعداد برخی از مدیرکل ها کاهش یافته است، عنوان کرد: شرایط بازار فعلی به درستی اداره نمی شود و مدیران کل استانی با گرایش بازرگانی به صنعت نمی پردازند و برعکس مدیران با گرایش صنعت، حوزه بازرگانی و بازار را فراموش کرده اند.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه تفکیک وزارتخانه ها نظام اداری کشور را سامان می دهد، خاطرنشان کرد: زمانی که حجم کار وزارتخانه ای از حد خود بیشتر شده و رشته های تخصصی در هم ادغام شود نمی توان انتظار انجام کار درست را داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet