هدر موبایل
1397/04/03 10:51:52
سرویس صحن
لاهوتی در موافقت با رد طرح لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت:

تولید و تجارت به هم گره خورده است/بعد از گذشت چهار سال ادغام وزارتخانه ها تکمیل نشده است

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه کشوری وجود ندارد که بخش‌های صنعت، تولید و تجارت آن از هم جدا باشند، گفت: تولید و تجارت به هم گرده خورده است.
تولید و تجارت به هم گره خورده است/بعد از گذشت چهار سال ادغام وزارتخانه ها تکمیل نشده است نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان اینکه کشوری وجود ندارد که بخش‌های صنعت، تولید و تجارت آن از هم جدا باشند، گفت: تولید و تجارت به هم گرده خورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805106277141462.jpg تولید,و,تجارت,به,هم,گره,خورده,است/بعد,از,گذشت,چهار,سال,ادغام,وزارتخانه,ها,تکمیل,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با رد طرح لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت اظهار داشت: در بخش مسکن تنها یک وظیفه سیاستگذاری داریم و در بخش شهرسازی نیز مجری شهرداری ها هستند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشوری وجود ندارد که بخش های صنعت، تولید و تجارت آن از هم جدا باشند، گفت: تولید و تجارت به هم گرده خورده است و باید در کنار هم قرار داشته باشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با جداسازی بخش بازرگانی در واقع واردات را آزاد می کنیم، ادامه داد: بعد از گذشت 4 سال هنوز ادغام وزارتخانه ها تکمیل نشده که ما قصد داریم مجددا آن ها را تفکیک کنیم، تفکیک وزارت مسکن و شهرسازی به دلیل دو بحث سیاستگذاری که دارد لزومی ندارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان کشور تنها با 30 درصد ظرفیت خود کار می کنند و 70 درصد ظرفیت آن ها خالی است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet