هدر موبایل
1397/04/03 10:34:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بت کلیا:

حضور روحیه بخش وزیر ورزش برای تیم ملی/ تیم ملی نماینده شایسته‌ای برای ملت ما بود

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: بنده مانند همه مردم به این تیم برای غلبه بر پرتغال و صعود از این گروه سخت امیدوار هستم و این مهم برای بچه های ما غیر ممکن نیست.
حضور روحیه بخش وزیر ورزش برای تیم ملی/ تیم ملی نماینده شایسته‌ای برای ملت ما بود عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: بنده مانند همه مردم به این تیم برای غلبه بر پرتغال و صعود از این گروه سخت امیدوار هستم و این مهم برای بچه های ما غیر ممکن نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201710105300445719.jpg حضور,روحیه,بخش,وزیر,ورزش,برای,تیم,ملی/,تیم,ملی,نماینده,شایسته‌ای,برای,ملت,ما,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ یوناتن بت کلیا، دبیر فراکسیون ورزش و نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی درمجلس شورای اسلامی، با اشاره به بازی چشم نواز ملی پوشان ایران مقابل ستارگان اسپانیا، به برنا گفت:خوشبختانه تیم ملی فوتبال در این دیدار نماینده‌ای شایسته برای مردم ایران بود و نشان داد جوانان ما دارای چه توانمدی و پتانسیل قدرتمندی هستند.

وی افزود: پیش از دیدار تیم فوتبال ایران برابر اسپانیا همه مردم دعا می‌کردند بازیکنان بازی خوبی را به نمایش بگذارند و کمتر گل بخورند اما در پایان این دیدار مردم می‌گفتند ای کاش پیروز می‌شدیم و من فکر می‌کنم حداقل نتیجه عادلانه مساوی بود و به طور کلی این بازی نشان داد فوتبال ایران چه رشد چشمگیری داشته است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش مجلس درباره حضور وزیر ورزش وجوانان در روسیه و اهدای پاداش برد مراکش پیش از بازی با اسپانیا اظهار داشت: من فکر می کنم حضور وزیر ورزش و جوانان در روسیه بسیار ارزشمند بود چراکه این موضوع باعث شد ملی پوشان روحیه مضاعفی داشته باشند و پرداخت پاداش برد مراکش نیز بسیار به موقع و به جا بود و برای تیم روحیه بخش. اگرچه جوانان ایران برای پاداش بازی نمی‌کنند و پاداش اصلی را از مردم گرفته‌اند اما همین که شخص اول ورزش کشور در کنار بازیکنان بود و از تلاش‌های آنها تجلیل کرد، ارزشمند و برای بازیکنان و کادر فنی روحیه بخش است و بنده از دکتر سلطانی‌فر تشکر می‌کنم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره بازی با اسپانیا نیز عنوان کرد: بنده مانند همه مردم به این تیم برای غلبه بر پرتغال و صعود از این گروه سخت امیدوار هستم و این مهم برای بچه‌های ما غیرممکن نیست. به هر حال کسب هر نتیجه دیگری هم چیزی از ارزش‌های ملی پوشان ایران کم نمی‌کند. ما با قهرمان اروپا بازی داریم اما من فکر می‌کنم بچه‌ها به خودباوری رسیده‌اند که می‌توانند دروازه هر تیمی را باز کنند همانگونه که دروازه اسپانیا را باز کردند و داور گل را مردود اعلام کرد./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet