خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/03 10:54:42
سرویس صحن
گودرزی در تذکر آیین‌نامه‌ای:

اصلاح ساختار دولت اولویت کشور نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اعتقاد دارد بررسی اصلاح ساختار دولت از جمله اولویت‌های کشور نیست.
اصلاح ساختار دولت اولویت کشور نیست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اعتقاد دارد بررسی اصلاح ساختار دولت از جمله اولویت‌های کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106982693988.jpg اصلاح,ساختار,دولت,اولویت,کشور,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 3 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به بند 24 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی احساس می‌کنم در مجلس یک خبر است و در بیرون از مجلس موضوعات دیگری دنبال می شود؛ در دیدار با مقام معظم رهبری ایشان تأکید کردند نباید مجلس محضر بی‌اطلاعی باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به تذکری که مقام معظم رهبری داده‌اند باید در رفتار و عملکرد خود بازنگری و آسیب‌شناسی کنیم تا مشخص شود در کجاها چنین کوتاهی کرده‌ایم.

وی گفت: بررسی اصلاح ساختار دولت از جمله مسائل ضروری کشور نیست و بررسی آن را دور از شأن مجلس می‌دانم. در شرایطی این موضوع را دنبال می‌کنیم که گزارشی از مشکلات ادغام وزارتخانه‌ها ارائه نشده است تا بدانیم آیا باید ساختار را اصلاح کنیم یا راهکارهای دیگری برای تغییروضعیت ارائه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تأکید کرد: اینکه قیمت دلار و سکه در بازار افزایش یافته است و مجلس به دنبال اصلاح ساختار دولت می‌رود به نظر بی‌تفاوتی مجلس را نشان می‌دهد.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر گفت: پس از بررسی این طرح جلسه غیرعلنی متناسب با درخواست نمایندگان برای بررسی مشکلات اقتصادی کشور برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet