هدر موبایل
1397/04/03 11:54:44
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه:

حضور بی‌حاشیه خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی نوید تکرار آن را می‌دهد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در مجلس با بیان اینکه با مدیریت درست می‌توان زمینه‌های حضور بیشتر خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها را فراهم کرد، گفت: در صورت نظارت مناسب مسئولان حضور زنان در ورزشگاه‌ها باز هم امکان‎پذیر خواهد بود.
حضور بی‌حاشیه خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی نوید تکرار آن را می‌دهد سخنگوی کمیسیون فرهنگی در مجلس با بیان اینکه با مدیریت درست می‌توان زمینه‌های حضور بیشتر خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها را فراهم کرد، گفت: در صورت نظارت مناسب مسئولان حضور زنان در ورزشگاه‌ها باز هم امکان‎پذیر خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103011649593.jpg حضور,بی‌حاشیه,خانواده‌ها,در,ورزشگاه,آزادی,نوید,تکرار,آن,را,می‌دهد Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور زنان در ورزشگاه‌ها طی چند روز اخیر، گفت: از آنجا که نباید به دنبال محروم کردن زنان جامعه از خدمات و حق و حقوق شهروندی بود، حضور شهروندان در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات ورزشی فرصت خوبی برای پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها است و مرد و زن بودن آن نیز تفاوتی ندارد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل عدم رعایت برخی مسائل فرهنگی و نبود امکانات مناسب برای زنان در ورزشگاه‌ها این فرصت برای آن‌ها محدود شده است، ادامه داد: عده اندکی از تماشاچی‌نماها که حتی به صندلی ورزشگاه‌ها نیز رحم نمی‌کنند به دنبال ایجاد تنش هستند که باید کنترل شوند تا امنیت زنان در ورزشگاه‌ها تضمین شود.

وی با اشاره به اینکه اما حضور خانواده‌ها در مجموعه ورزشی آزادی برای تماشای مسابقات فوتبال و والیبال نشان داد آن‌ها ملاحظات اخلاقی و شرعی را رعایت می‌کنند، افزود: این مسئله با در نظر گرفتن ورودها و خروج‌هایی مناسب برای زنان مناسب‌تر  نیز خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی با تاکید بر اینکه مخالفت مراجع تقلید نیز به دلیل مسائل فوق است و به یقین در صورت حضور بی‌حاشیه زنان و رفتار اخلاقی مردان و نظارت مناسب مسئولان آن‌ها نیز مخالفتی نخواهند داشت، اظهارکرد: با مدیریت درست و فراهم کردن انتظامات می‌توان زمینه‌های حضور بیشتر خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها را فراهم کرد؛ حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی طی چند روز گذشته نشان داد که می توان با ایجاد شرایط لازم فضا را برای حضور خانم‌ها در مسابقات ورزشی فراهم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet