هدر موبایل
1397/04/03 11:55:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سالک:

اعتقاد به مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی خیانت به مملکت است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه عده‌ای چه در دولت و چه در بیرون دولت باید از بیگانه ببرند، گفت: اعتقاد به مذاکره با امریکا در شرایط فعلی خیانت به مملکت است مگر برجام چه گلی به سر این ملت زد که حال بخواهیم مجدد مذاکره‌ای داشته باشیم.
اعتقاد به مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی خیانت به مملکت است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه عده‌ای چه در دولت و چه در بیرون دولت باید از بیگانه ببرند، گفت: اعتقاد به مذاکره با امریکا در شرایط فعلی خیانت به مملکت است مگر برجام چه گلی به سر این ملت زد که حال بخواهیم مجدد مذاکره‌ای داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg اعتقاد,به,مذاکره,با,آمریکا,در,شرایط,فعلی,خیانت,به,مملکت,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه تعدادی از اصلاح‌طلبان به مقامات عالی کشور برای مذاکره با آمریکا گفت: کسانی که این نامه را نوشتند وزنی ندارند و دیگر اینکه فقط نظرشان را اعلام کردند. هر کسی در کشور می‌تواند نظرش را اعلام کند.

وی افزود: این افراد اگر این موضوع را از سر اعتقاد گفته باشند باید گفت که با توجه به بدعهدی‌های آمریکا و اروپا و خیانت‌های آنها این کار خیانت دیگری به ملت ایران و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: شنیدیم خانم ابتکار اعلام کرده که عده‌ای از شفاف‌سازی می‌ترسند باید بگوییم خانم ابتکار شما از شفافیت می‌ترسید، ما موافق شفافیت در داخل کشور هستیم و هیچ مشکلی نداریم و از آن استقبال می‌کنیم. شفاف‌سازی برای سلطه آمریکا و اروپا به این معنا است که ما تمام راهکارها را در اختیار دشمن قرار دهیم تا دشمن هر غلطی که می‌خواهد بکند.

سالک خاطرنشان کرد: چرا این افراد به دنبال عقب‌نشینی در برابر دشمن هستند من فکر می‌کنم سیاستی در کشور در حال رقم خوردن است و این موارد هم نشانه‌های آن است و این سیاست هم آن است که دیگر تحریم‌ها سنگین شده و باید رو به قبله شد و برای نجات از این حالت باید عقب‌نشینی کنیم و این عقب‌نشینی‌ها یعنی فروختن همه ظرفیت‌های کشور به دشمنان اسلام.

به گزارش فارس؛ وی در پایان با بیان اینکه عده‌ای چه در دولت و چه در بیرون دولت باید از بیگانه ببرند، گفت: مگر برجام چه گلی بر سر این مملکت زده که بنا بود تحریم‌‌ها حل شود و نشده بلکه بیشتر هم شد اقایانی که این مساله را تعقیب می‌کنند چه جوابی برای ملت دارند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet