هدر موبایل
1397/04/03 14:39:10
سرویس فرهنگی
سعیدی خبر داد:

آخرین جلسه کمیته پیگیری احکام قضایی دانشجویان بازداشتی دی ماه/ به تخفیف احکام امید داریم

مسئول کمیته پیگیری احکام قضایی دانشجویان بازداشتی دی ماه از برگزاری نشست‌های این کمیته با مسئولان و دانشجویان خبر داد و گفت: به تخفیف احکام امید داریم.
آخرین جلسه کمیته پیگیری احکام قضایی دانشجویان بازداشتی دی ماه/ به تخفیف احکام امید داریم مسئول کمیته پیگیری احکام قضایی دانشجویان بازداشتی دی ماه از برگزاری نشست‌های این کمیته با مسئولان و دانشجویان خبر داد و گفت: به تخفیف احکام امید داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106453267991.jpg آخرین,جلسه,کمیته,پیگیری,احکام,قضایی,دانشجویان,بازداشتی,دی,ماه/,به,تخفیف,احکام,امید,داریم Icana

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشست کمیته "رسیدگی به وضعیت دانشجویان بازداشتی دی ماه" با  برخی از دانشجویانی که احکام قضایی سنگینی دارند خبر داد و گفت: در این نشست احکام دانشجویان بازداشتی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز( یکشنبه 3 تیر ماه) نیز این کمیته با آقای رحیمی معاون پارلمانی قوه قضاییه جلسه‌ای داشت تا وضعیت دانشجویان بررسی شود.

وی با بیان اینکه این کمیته به دنبال برگزاری جلسه‌ای با آقای دکتر لاریجانی است، خاطرنشان کرد: جلسه‌ای با حضور اعضای کمیته " رسیدگی به وضعیت دانشجویان ستاره‌دار بازداشتی دی ماه" و مسئولان وزارت علوم سه‌شنبه هفته جاری برای بررسی احکام دانشجویان برگزار می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعضای کمیته " رسیدگی به وضعیت دانشجویان ستاره دار بازداشتی دی ماه"، اظهار کرد: عده‌ای از نمایندگان مجلس به همراه مدیرانی از آموزش عالی و برخی از مسئولان دانشگاه تهران در این کمیته حضور دارند و هدف این کمیته رفع اتهام دانشجویان است.

نایب رئیس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس در پایان افزود: از آنجا که نگاه حکومت و قوه قضاییه رأفت، بخشش و گذشت است این نگاه در دادگاه تجدید نظر دانشجویان موثر خواهد بود ما امیدواریم اتهامات رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet