هدر موبایل
1397/04/09 12:46:41
سرویس فرهنگی
بختیار:

بازی‌های تدارکاتی مناسب برای تیم ملی فوتبال به منظور حضور مقتدرانه در جام ملت‌های آسیا پیش‌بینی شود

عضو فراکسیون ورزش مجلس خواستار آن شد که بازی‌های تدارکاتی مناسب برای تیم ملی فوتبال به منظور حضور مقتدرانه در جام ملت‌های آسیا پیش‌بینی شود.
بازی‌های تدارکاتی مناسب برای تیم ملی فوتبال به منظور حضور مقتدرانه در جام ملت‌های آسیا پیش‌بینی شود عضو فراکسیون ورزش مجلس خواستار آن شد که بازی‌های تدارکاتی مناسب برای تیم ملی فوتبال به منظور حضور مقتدرانه در جام ملت‌های آسیا پیش‌بینی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104323401052.jpg بازی‌های,تدارکاتی,مناسب,برای,تیم,ملی,فوتبال,به,منظور,حضور,مقتدرانه,در,جام,ملت‌های,آسیا,پیش‌بینی,شود Icana

علی بختیار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت کارلوس کی‌روش پس از جام جهانی در سمت سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت: حفظ کی‌روش پس از جام جهانی برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا و تداوم موفقیت تیم ملی الزامی  است و این درحالی است که کی‌روش کارنامه درخشانی بر جای گذاشته است؛ بنابراین نباید این فرد کاربلد درآستانه جام ملت‌های آسیا از تیم ملی کشور برود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید برنامه آماده‌سازی تیم ملی پس از  جام جهانی از جمله بازی‌های تدارکاتی تیم ملی برای آماده سازی به منظور حضور  در جام ملت‌های آسیا به هیچ قیمتی لغو شود.

بختیار افزود: وزارت ورزش و جوانان با رایزنی‌های مستمر، بازی‌های تدارکاتی مناسب و مورد نیاز تیم ملی برای آماده سازی در جام ملت‌های آسیا را تدارک ببینند واین در حالی است که اگر تحریم عامل اصلی برای عدم تدارک مناسب بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان  است، وزارت امورخارجه با ابزارهای دیپلماسی به میدان وارد شود و برای آماده سازی تیم ملی از هیچ تلاشی دریغ نکند.

 تزریق بودجه به تیم ملی فوتبال برای برگزاری مسابقات تدارکاتی الزامی است

وی ادامه داد: تزریق بودجه به تیم ملی فوتبال برای برگزاری مسابقات تدارکاتی در صورت نیاز الزامی است زیرا زمانی که مردم موفقیت تیم ملی ایران را میادین بین المللی مشاهده می‌کنند، موجی از شادی کشور را فرامی‌گیرد بنابراین باید به علایق مردم با برگزاری بازی‌های تدارکاتی مناسب احترام گذاشت تا تیم ملی با بازی‌های تدارکاتی مناسب راهی جام ملت‌های آسیا شوند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه تدارک بازی‌های تدارکاتی مورد نظر کی‌روش برای جام ملت‌های آسیا در اولویت برنامه‌های فدراسیون فوتبال قرار بگیرد، یادآورشد: وزارت امورخارجه موانع و تحریم‌ها برای بازی‌های تدارکاتی تیم ملی را با دیپلماسی متوقف کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet