خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/03 15:43:12
سرویس فرهنگی
قاضی زاده مطرح کرد:

هزینه یک میلیاردی حضور کارلوس پویول در ایران/ صداوسیما باید پیش از ورود پویول به ایران مخالفت می‌کرد

عضو ناظر قوه مقننه در شورای نظارت بر عملکرد صداوسیما معتقد است در شرایطی که سفر نمایندگان به جام جهانی به دلیل مشکلات اقتصادی جامعه تقبیح شد، نباید هزینه یک میلیاردی برای حضور کارلوس پویول در ایران پرداخت شود.
هزینه یک میلیاردی حضور کارلوس پویول در ایران/ صداوسیما باید پیش از ورود پویول به ایران مخالفت می‌کرد عضو ناظر قوه مقننه در شورای نظارت بر عملکرد صداوسیما معتقد است در شرایطی که سفر نمایندگان به جام جهانی به دلیل مشکلات اقتصادی جامعه تقبیح شد، نباید هزینه یک میلیاردی برای حضور کارلوس پویول در ایران پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701108897119607.jpg هزینه,یک,میلیاردی,حضور,کارلوس,پویول,در,ایران/,صداوسیما,باید,پیش,از,ورود,پویول,به,ایران,مخالفت,می‌کرد Icana

سید احسان قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص حواشی حضور کارلوس پویول در برنامه‌های صداوسیما، گفت: با توجه به تلاش کشور برای صرفه‌جویی حضور کارشناسان خارجی در برنامه‌های سازمان صداوسیما قابل پذیرش نیست این درحالی است که سفر نمایندگان به جام جهانی به دلیل مشکلات اقتصادی جامعه تقبیح شد.

نماینده مردم فریمان، سرخس و بخشهای احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی افراد مطرح می‌کنند هزینه سفر کارشناسان خارجی توسط اسپانسر و حامیان مالی تامین می‌شود مسلما این حامیان در قبال تامین هزینه سفر کارشناسان و بازیکنان خارجی درخواست‌هایی از جمله تبلیغ کالا و... از سازمان صداوسیما دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بیان کرد: صرف هزینه یک میلیاردی برای حضور این بازیکن خارجی برای 24 ساعت حضور در ایران و احتمالا گفت‌وگویی حدود نیم ساعته در تلویزیون با شرایط اقتصادی کشور سازگاری ندارد.

وی در پاسخ به اینکه چرا سازمان صداوسیما پیش از ورود کارلوس پویول به ایران در مورد حضور او تصمیم‌گیری نکرده بود، اظهار کرد: این ایراد به سازمان صداوسیما وارد است؛ شرکت‌های تبلیغاتی و اسپانسرها مخصوصا راجع به مشارکت‌های درون برنامه‌ای نباید جولان پیدا کنند و این موضوع باید نظم، قاعده و سیستمی داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet