هدر موبایل
1397/04/03 17:11:03
سرویس اجتماعی
کمالی پور در تشریح دستور کار کمیسیون قضایی مجلس مطرح کرد:

بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی/ تصویب 25 ماده

نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس از بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی/ تصویب 25 ماده نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس از بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105747806032.jpg بررسی,جزئیات,طرح,مبارزه,با,جرائم,اقتصادی,با,حضور,دکتر,لاریجانی/,تصویب,25,ماده Icana

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز ( یک شنبه، 3 تیرماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، از بررسی جزئیات طرح مبارزه با جرائم اقتصادی با حضور دکتر لاریجانی و خدائیان، معاون حقوقی قوه قضائیه در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: این طرح دارای 39 ماده است و کلیات آن در جلسات اخیر کمیسیون تصویب شد و جزئیات آن نیز در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری بررسی و تصویب 25 ماده از طرح مبارزه با جرائم اقتصادی افزود:14 ماده این طرح باقی مانده که در جلسات آتی کمیسیون مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این طرح مجموعه ای از سازمان، تشکیلات و مقررات برای مبارزه با جرائم اقتصادی و موارد خاصی که در حوزه جرائم اقتصادی رخ می دهد و رسیدگی سریع تر و تخصصی به این جرائم مدنظر قرار گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet