هدر موبایل
1397/04/03 17:12:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ذوالنوری:

نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا از ترفند‌های آنان چیزی نمی دانند

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا صرفا به دنبال تحقق اهداف بیگانگان هستند و جاده‌صاف‌کن دشمن هستند.
نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا از ترفند‌های آنان چیزی نمی دانند عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا صرفا به دنبال تحقق اهداف بیگانگان هستند و جاده‌صاف‌کن دشمن هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708101397736390.jpg نویسندگان,نامه,مذاکره,با,آمریکا,از,ترفند‌های,آنان,چیزی,نمی,دانند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس با اشاره به نامه جمعی از شخصیت‌های سیاسی برای مذاکره با آمریکا اظهار کرد: این افراد تجربه تاریخی ندارند و از گذشته آمریکا و ترفند‌های آنان چیزی نمی‌دانند.

وی ادامه داد: این افراد نه تنها جاهل به تاریخ هستند، بلکه چشم‌شان را بسته‌اند و واقعیت‌های امروز، چون نقض عهد آمریکا در برجام را هم نمی‌بینند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه عقل سیاسی نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا معیوب است، تصریح کرد: این افراد فقط حرف می‌زنند و حرف‌شان هم قابل پذیرش نیست، بلکه خدمتی به نظام بیگانه است.

ذوالنوری اظهار کرد: این دسته افراد قبل از برجام هم طوری در جامعه القا می‌کردند که اگر مذاکره کنیم مشکلات‌مان حل می‌شود، اما تجربه ۳ سال هزینه ما برای مذاکره نشان داد که تشخیص جمهوری اسلامی درست بود و دشمنان ما هیچ‌گاه قابل اعتماد نیستند و اهل عهد و پیمان خود نمی‌مانند.

وی با اشاره به اینکه این افراد با این تفکراتشان مردم را به عقب برمی‌گردانند، گفت: آنان با این اقدامات خود به دنبال آن هستند که ملت را مجددا در وادی تجربیات ناکام بیاندازند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تأکید کرد:  نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا صرفا به دنبال تحقق اهداف ترامپ و بیگانگان هستند و می‌خواهند جمهوری اسلامی را به برجامی دیگر وادار کنند و  جاده‌صاف‌کن دشمن هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet