خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/03 18:33:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نتانیاهو:

به حمایت کاملِ آمریکا از اقداماتمان در غزه دست یافتیم

نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد که در دیدار با داماد ترامپ به حمایت کاملِ آمریکا از اقدامات جنایت کارانه این رژیم در غزه دست یافته است.
به حمایت کاملِ آمریکا از اقداماتمان در غزه دست یافتیم نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد که در دیدار با داماد ترامپ به حمایت کاملِ آمریکا از اقدامات جنایت کارانه این رژیم در غزه دست یافته است. https://cdn.icana.ir/d/019/47966.jpg به,حمایت,کاملِ,آمریکا,از,اقداماتمان,در,غزه,دست,یافتیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از رسانه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌ وزیر رژیم اشغالگر قدس امروز یکشنبه در جلسه هفتگی کابینه اعلام کرد: در دیدار با «جرد کوشنر» داماد و مشاور دونالد ترامپ رئیس‌ جمهوری آمریکا و نیز «جیسون گرینبلات» فرستاده ویژه ترامپ در مذاکرات بین المللی به حمایت کامل این کشور از اقداماتمان در خصوص غزه دست یافتیم.

نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی ادامه داد: باید بگویم که در این دیدار حمایت کاملی از مواضع و اقدامات ما برای اطمینان از امنیت شهروندان در مناطق مجاور غزه (شهرک‌نشین های صهیونیستی) دست یافتیم.

به گزارش مهر، این در حالیست که نتانیاهو یک بار جمعه گذشته و یک بار نیز شب گذشته با فرستادگان رئیس جمهوری آمریکا به سرزمین های اشغالی دیدار و با آن ها رایزنی کرده بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet