هدر موبایل
1397/04/03 19:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مویدی خرم آبادی مطرح کرد؛

تمرکز ساختار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر رویکرد پیشگیرانه

یک مقام مسئول از تغییر و تمرکز ساختار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر رویکرد پیشگیرانه خبر داد.
تمرکز ساختار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر رویکرد پیشگیرانه یک مقام مسئول از تغییر و تمرکز ساختار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر رویکرد پیشگیرانه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806106368283132.jpg تمرکز,ساختار,ستاد,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,بر,رویکرد,پیشگیرانه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی مویدی خرم آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مراسم تکریم و معارفه معاونان و مدیران‌کل این ستاد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه و موثر مسئولان پیشین این ستاد، اظهار کرد: سپردن مسئولیت به معاونان و مدیران جدید با هدف تزریق ایده‌های نو و ارائه برنامه‌های جدید صورت می‌پذیرد.

علی مویدی خرم‌آبادی با بیان اینکه ساختار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیش از این بر رویکرد مقابله‌ای منطبق بوده است، افزود: بر اساس تحقیقات و مطالعات انجام شده توسط کارشناسان و صاحب‌نظران این حوزه، ساختار و برنامه‌های جدید بر روش‌های پیشگیرانه تمرکز خواهد داشت، اما در عین حال بخش مقابله‌ای نیز مغفول نخواهد ماند.

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت جایگاه ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و بیان اینکه ستاد باید با بسترسازی مناسب، مهد تولید فکر، اندیشه و ایده در حوزه کاهش آسیب‌های اقتصادی و تجاری و همچنین اثربخشی اقدام در حوزه پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز باشد، تشریح کرد: در این سنگر باید با آگاهی و دقت، ترفندهای دشمن را تحلیل کرده و رفتار نماییم، باید ضمن آسیب‌شناسی آگاهانه با انجام اقدامات ایجابی به پیشگیری و کاهش آسیب‌ها و پس از آن با انجام اقدامات مقابله‌ای و سلبی به مبارزه بپردازیم.

مویدی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با اشاره به اقدامات نظام سلطه و استکبار جهانی در دشمنی با جمهوری اسلامی، گفت: دشمن پس از آزمودن تمام روش‌ها و تجربه شکست و یأس در همه عرصه‌ها طی 4 دهه پس از انقلاب، امروز با تجمیع تجارب گذشته و با نقشه‌های اقتصادی سعی بر تهدید و اعمال فشار به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارد که با اراده خدای متعال و عزم مردم، این بار نیز شکست خواهد خورد.

در پایان این مراسم از زحمات گلستانی‌زاده، سمیعی، پورانیان و زیوری با اهداء لوح سپاس قدردانی شد و هندیانی، شایسته، کشوری، آقابابایی و میرزایی به ترتیب احکام معاون برنامه‌ریزی، نظارت و هماهنگی اقتصادی، معاون حقوقی و امور مجلس، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیرکل بازرسی و مدیرکل حراست را از ریاست ستاد دریافت کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، لازم به ذکر است،  علی مویدی خرم‌آبادی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حسین سلوک را به سمت مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet