روز مجلس
1397/04/04 20:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضوی:

شرط سن و تحصیل برای ارایه وام بانکی خلاف است

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری گفت:هر متقاضی برای دریافت وام باید شرایط لازم را داشته باشد ولی شرط سن و تحصیلات کاملا خلاف مشخصی است.
شرط سن و تحصیل برای ارایه وام بانکی خلاف است معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری گفت:هر متقاضی برای دریافت وام باید شرایط لازم را داشته باشد ولی شرط سن و تحصیلات کاملا خلاف مشخصی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803102928592838.jpg شرط,سن,و,تحصیل,برای,ارایه,وام,بانکی,خلاف,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید ابوالفضل رضوی که در حاشیه نشست بررسی مشکلات روستایی شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران صحبت می کرد همچنین اظهارداشت: مهمترین و بهترین راه مقابله با تحریم ها را رونق صنعت گردشگری در کشور بویژه در روستاها دانست.

وی اضافه کرد: ایران در حوزه صنعت گردشگری می تواند کمتر از دو سال از فروش نفت درآمد بیشتری کسب کند.

این مقام مسئول ادامه داد: استان مازنداران در ایام نوروز 6 میلیارد و 700 میلیون تومان از کنسرت های بومی و محلی درآمد کسب کرد که این میزان با وجود شناخته نشدن، برای ایجاد اشتغال و توسعه کم نیست.

رضوی به حمایت از مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: این مهم نیز در دستور کار ما بوده ولی بهتر است مشاغلی توسعه و تقویت شود که به صورت مشارکتی و به نام شرکت تعاونی و سهامی خاص باشد یا اینکه دوام شغلی در مشاغل خانگی و ... وجود داشته باشد.

**حمایت از تولیدات گیاهان دارویی 
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری در ادامه با بیان اینکه حمایت از گیاهان دارویی و فرآوری شده باید در بخش تولیدات کشاورزی مورد توجه قرار گیرد، گفت: این صنعت می تواند قدم های اصلی و مهمی در بخش درآمدزایی بردارد و شهرستانی مثل دماوند به دلیل کوهستانی بودن، قطعا گیاهان دارویی خوبی دارد.

وی ادامه داد: شرکت های دانش بنیان می توانند با 15 درصد آورده، در زمینه تولید و فرآوری گیاهان دارویی حرکت کنند.

به گزارش ایرنا، رضوی همچنین با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در حوزه طرح های هادی روستایی نیز بر حفظ بافت قدیمی روستا تاکید و بیان کرد: اینکه این بافت به دلیل درآمدزایی و بوم گردی تخریب شود، اشتباه است.

شهرستان دماوند در شمال شرق تهران قرار دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet