شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/04/05 13:48:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_

اتمام حجت آیت الله آملی لاریجانی با مفسدان اقتصادی: پنبه ها از گوش درآورید از اعدام تا 20 سال حبس در انتظارتان است/ به جهنم که تحریم می کنند رزق اللهی که دست ترامپ نیست

به اخلالگران اقتصادی که مسبب التهاب بازار ارز هستند می گویم از امروز پنبه ها را از گوش دربیاورید، از حکم اعدام تا ۲۰ سال حبس در انتظار اینهاست، بعدا نگویند نمی دانستیم مصداق مفسد فی الارض می شوند، کار آنها خیانت به کشور است.
اتمام حجت آیت الله آملی لاریجانی با مفسدان اقتصادی: پنبه ها از گوش درآورید از اعدام تا 20 سال حبس در انتظارتان است/ به جهنم که تحریم می کنند رزق اللهی که دست ترامپ نیست به اخلالگران اقتصادی که مسبب التهاب بازار ارز هستند می گویم از امروز پنبه ها را از گوش دربیاورید، از حکم اعدام تا 20 سال حبس در انتظار اینهاست، بعدا نگویند نمی دانستیم مصداق مفسد فی الارض می شوند، کار آنها خیانت به کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103132278096.jpg اتمام,حجت,آیت,الله,آملی,لاریجانی,با,مفسدان,اقتصادی:,پنبه,ها,از,گوش,درآورید,از,اعدام,تا,20,سال,حبس,در,انتظارتان,است/,به,جهنم,که,تحریم,می,کنند,رزق,اللهی,که,دست,ترامپ,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ آیت الله صادق آملی لاریجانی در همایش سراسری قوه قضاییه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و گرامی داشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و شهدای ۷۲ تن گفت: اگر بخواهیم اقدامات قوه قضاییه را امروز ارایه کنیم ولو به میزان گزارش فهرست گونه، از حوصله جلسه خارج است.

وی با اشاره به وضعیت کنونی کشور گفت: نکته اول مربوط است به وضعیت ایران در منطقه و بیان توانمندی‌هایی که داریم و اقتدار بالای نظم جمهوری اسلامی در منطقه و توانمندی‌های نظامی و منابع انسانی بسیار گران‌بها و استعدادهایی که در کشور وجود دارد و بصیرت مردم که در صحنه حضور دارند و منابع غنی نفت و گاز در کشور همه از جهات اقتدار به آینده است و اینکه این نظام با داشتن این امکانات امکان مقابله با سلطه جهانی را دارد.

وی افزود: تلاش کشور نکته دیگری است که دشمن تلاش دارد که این توانمندی‌ها را از بین ببرد و ایران هراسی شدیدی را در سطح منطقه دنبال م‌ کند در حالی که ایران بلند گفته اقتدار ما دفاعی است اما دشمنان و سلطه جهانی در مقام ایران هراسی به همه دنیا و در منطقه برای چاپیدن کشورهای منطقه است.

در یکی از سخنان یکی از وکلا گفته بود وکلا درخصوص این پرونده شبهه دارند در حالی که در اینجا اصلا شبهه چند وکیل موضوعیت ندارد و باید تعجب کرد که چرا یک مسئله به این روشنی را وزارت امور خارجه امریکا درباره اش نظر می‌دهد. اینها چیزی نیست جز اینکه سلطه گران قصد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی را دارند.
 وی ادامه داد: در مواجهه با این سلطه گری مسئولین در نظام چه وظیفه ای دارند که همانا حفظ وحدت باید باشد. اختلاف سلایق یک امر طبیعی است اما نباید این اختلاف سلیقه باعث از بین رفتن وحدت شود.
 امروز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری یک همگرایی و وحدت خوبی میان همه بخش های نظام وجود دارد و انسجام ما در مقابل دشمنان بیش از پیش شده است.

وی ادامه داد: مسایل اقتصادی و معیشتی مردم مسئله مهمی است و مسئله اول کشور است و باید بدانیم که دشمن امروز در فکر حمله نظامی نیست بلکه قصد رخنه از همین طریق را دارد و می خواهد وضعیت اقتصادی ما را بر هم بریزد.
رییس قوه قضاییه گفت همه مسئولان نظام باید به این موضوع فکر کرده و حواسشان به بهبود وضعیت اقتصادی کشور باشد و قوه قضاییه هم نقش اساسی دارد.
وی گفت یک سری موئلفه‌های منطقی برای برهم ریختن بازار اقتصادی وجود دارد برای مثال وجود بالای هزار و پانصد هزار میلیارد تومان نقدینگی در دست مردم خودش مشکلاتی را ایجاد می‌کند در حالی که این عدد در گذشته تنها هفتصد هزار میلیارد تومان بود.
آملی لاریجانی به تاثیر مسایل روانی بر بازار و اقتصاد ایران پرداخت و گفت: دشمن تلاش می‌کند با جنگ روانی باعث بر هم ریختگی اقتصادی شود و می خواهد وضع کشور را بهم بریزد.

وی همچنین گفت: به اخلالگران اقتصادی که مسبب التهاب بازار ارز هستند میگویم از امروز پنبه ها را از گوش دربیاورید، از حکم اعدام تا 20 سال حبس در انتظار اینهاست، بعدا نگویند نمیدانستیم مصداق مفسد فی الارض میشوند، کار آنها خیانت به کشور است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه قوه قضاییه حمایت از تولید داخلی را وظیفه خود می‌داند و به همین جهت ما با تمام توان در این زمینه تلاش می‌کنیم و به روسای دادگستری‌ها اعلام کردیم که یک معاونت در خصوص حمایت از تولید داخلی داشته باشند گفت:  درست نیست اگر کارگرها اعتراضی داشتند بلافاصله از آنها شکایت شود بلکه باید در استان‌ها به صورت مورد به مورد حل شود، استانداری‌ها هم باید در اینجا فعال باشند، مشکلات را بشنوند و در جهت حل آن تلاش کنند.

 وی افزود: مردم ما  حاضر نیستند عزت و استقلال خود را پای ادعاهای پوچ غرب بدهند و اینطور نیست که رزق الهی در دست ترامپ باشد. بازاریان ما متحد و منسجم هستند و وضعیت کشور را درک می کنند، ما اطلاع وسیع داریم که این آشوب های دیروز کار دیگران است. با کسانی که اخلال می کنند، شیشه مغازه‌ها را می‌شکنند و آتش می افروزند برخورد قاطع خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet