هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی نشست امروز کمیسیون قضایی مجلس را تشریح کرد:

اصلاح ماده یک لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم/تصویب کلیات طرح حمایت از مالکیت صنعتی

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس از اصلاح ماده یک لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم و تصویب کلیات طرح حمایت از مالکیت صنعتی، ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری در کمیسیون متبوعش خبر داد.
سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 17:49
اصلاح ماده یک لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم/تصویب کلیات طرح حمایت از مالکیت صنعتی سخنگوی کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس از اصلاح ماده یک لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم و تصویب کلیات طرح حمایت از مالکیت صنعتی، ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101232358474.jpg اصلاح,ماده,یک,لایحه,اصلاح,قانون,مبارزه,با,تأمین,مالی,تروریسم/تصویب,کلیات,طرح,حمایت,از,مالکیت,صنعتی Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار نشست امروز (سه شنبه 5 تیر ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: در این نشست ماده یک لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم که امروز در صحن مورد بررسی قرار گرفته و به این کمیسیون ارجاع داده شد با حضور کارشناسان اصلاح شد و فردا در صحن علنی ارائه خواهد شد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، در بیان اصلاحات صورت گرفته در ماده یک این لایحه ادامه داد: در بند الف این ماده خشونت منجر به آسیب جسمانی شدید آمده بود که به اگر به ضرب و جرحی که به دریافت یک سوم دیه کامل منتهی شود تغییر یافت، همچنین تبصره 5 این ماده نیز حذف شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: طرح حمایت از مالکیت صنعتی، ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب رسید و قرار شد تا ماه آتی در کمیته‌ای که متشکل از اعضای این کمیسیون و نمایندگانی از دستگاه‌های مربوطه تشکیل می‌شود این طرح تکمیل‌تر شده و برای تصویب نهایی به منظور ارائه به صحن آماده شود.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآورشد: در این نشست نمایندگانی از وزارتخانه‌های دادگستری و دفاع، مرکز پژوهش‌ها، قوه قضائیه و سازمان ثبت اسناد کشور حضور داشتند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000