هدر موبایل
1397/04/08 14:17:00
سرویس اقتصادی
قاضی‌پور:

اسامی دریافت کنندگان ارز 4 هزار و 200 تومانی برای واردات منتشر شود / اصلاح ساختار تیم اقتصادی دولت راه گشا است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بانک مرکزی باید اسامی افراد و واردکنندگانی که ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند را در همان روز اعلام کند.
اسامی دریافت کنندگان ارز 4 هزار و 200 تومانی برای واردات منتشر شود / اصلاح ساختار تیم اقتصادی دولت راه گشا است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بانک مرکزی باید اسامی افراد و واردکنندگانی که ارز 4 هزار و 200 تومانی دریافت کرده‌اند را در همان روز اعلام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601106047744613.jpg اسامی,دریافت,کنندگان,ارز,4,هزار,و,200,تومانی,برای,واردات,منتشر,شود,/,اصلاح,ساختار,تیم,اقتصادی,دولت,راه,گشا,است Icana

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتشار اسامی دریافت کنندگان ارز دولتی، اظهار داشت: بانک مرکزی باید اسامی افراد و واردکنندگانی که ارز 4 هزار و 200 تومانی دریافت کرده‌اند را در همان روز اعلام کند تا مردم دقیقا بدانند خون بهاء دست چه کسانی است تا نسبت به گران فروشی اقدام شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات و راه و شهرسازی و تمام وزارتخانه‌هایی که مجوز واردات می‌دهند مخصوصا وزارت نفت باید اسامی و نوع کالاهایی ثبت شده، کی و با کدام کشتی وارد می‌شوند را اعلام کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صد در صد با اصلاح ساختار تیم اقتصادی دولت موافق است، ادامه داد: در شرایط فعلی اقتصادی کشور و افزایش قیمت‌ها اصلاح ساختار تیم اقتصادی دولت بسیار راه گشا است و مشکلات موجود را کاهش می‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet