هدر اصلی
1397/04/07 16:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر:

همه موظف هستند همدل و هم زبان به دولت کمک کنند

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خاطرنشان کرد: همه موظف هستند همدل و هم زبان به دولت کمک کنند. اگر دولت و شورای مستقل موفق نشود، خراطی نظام صورت می‌گیرد.
همه موظف هستند همدل و هم زبان به دولت کمک کنند دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خاطرنشان کرد: همه موظف هستند همدل و هم زبان به دولت کمک کنند. اگر دولت و شورای مستقل موفق نشود، خراطی نظام صورت می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108946680097.jpg همه,موظف,هستند,همدل,و,هم,زبان,به,دولت,کمک,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در سیزدهمین مجمع عمومی سراسری جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه ظرف بیست و سال گذشته تلاش کردیم یک فعالیت نخبگی را به ثمر برسانیم، گفت: تعداد اعضای جامعه اسلامی مهندسین امروز به هزار نفر رسیده است. ما به دنبال کیفیت هستیم .

باهنر با اشاره به اوضاع داخلی کشور گفت: وحدت نیاز کلی جامعه است و ما هموراه به عنوان فعال سیاسی بارها اعلام کرده‌ایم که رقابت‌ها باید به انتخابات محدود شود.

وی تاکید کرد: همه موظف هستند همدل و هم زبان به دولت کمک کنند. اگر دولت و شورای مستقل موفق نشود، خراطی نظام صورت می‌گیرد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خاطرنشان کرد: متاسفانه تریبون‌های رسمی نظام که از خزانه بیت‌المال استفاده می‌کنند ناکارآمدی دولت را مطرح می‌کنند.

وی ادامه داد: جلساتی که روسای قوا داشته‌اند و دستور رهبری در این موقعیت خاص و همدلی و همراهی مسؤلان یک روزنه امید به وجود آورد که ان‌شاالله از این چالش‌ها عبور کنیم.

به گزارش ایلنا، باهنر با اشاره به شعار سیزدهمین مجمع عمومی سراسری جامعه اسلامی که گفتمان حزبی، اخلاق‌مداری و آرامش سیاسی، ضرورت مردم سالاری دینی است، گفت: ما از خلا چندین حزب قدرتمند رنج می‌بریم. ما در کشور از نردبان مردم بالا می‌رویم اما بعداز انتخابات کاری با مردم نداریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet