خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/09 18:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انصاری:

دولت همواره به تلاش و اهتمام کارکنان و مدیران خود متکی بوده است

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: موضوع افزایش ساعات کار هفتگی کارکنان در دولت مطرح نشده است و دولت نیز برنامه ای در این مورد ندارد.
دولت همواره به تلاش و اهتمام کارکنان و مدیران خود متکی بوده است معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: موضوع افزایش ساعات کار هفتگی کارکنان در دولت مطرح نشده است و دولت نیز برنامه ای در این مورد ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710100570444862.jpg دولت,همواره,به,تلاش,و,اهتمام,کارکنان,و,مدیران,خود,متکی,بوده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جمشید انصاری در پاسخ به سوالی در خصوص انتشار خبری پیرامون افزایش ساعات کار کارکنان دولت گفت: ساعت کار هفتگی کارکنان دولت به موجب قانون مدیریت خدمات کشوری به میزان 44 ساعت در هفته تعیین شده و هرگونه تغییر در آن نیازمند اصلاح قانون است.

معاون رئیس جمهوری در توضیح خبر منتشر شده به نقل از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مورد گفت: آنچه من در مصاحبه آقای نوبخت شنیدم، تاکید بر حضور بیشتر وزیران مدیران ارشد کشور برای پیشبرد امور در شرایط حساس کنونی بود و اشارهای به افزایش ساعت کار کارکنان دولت نداشت.

انصاری با اشاره به اینکه کارکنان دولت عوامل اصلی و موثر در اجرا و پیشبرد برنامه های دولت و اداره کشور هستند، همراهی و همدلی آنان در تحقق اهداف و ماموریتهای دولت را سرمایه بزرگ کشور دانست.

به گزارش ایرنا؛ رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: دولت همواره به تلاش و اهتمام کارکنان و مدیران خود متکی بوده و مطمئن است در شرایط خاصی که کشور با آن مواجه است، تلاش افزون تر و همکاری بیشتر کارکنان دولت را در ارائه خدمات به مردم شاهد خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet