هدر اصلی
1397/04/11 09:41:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عبدالله ناصری:

اصلاح‌طلبان با وجود نقد همچنان حامی روحانی هستند

عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات درباره تغییرات احتمالی در دولت گفت: روحانی تحت فشار روحی قرارگرفته و تصمیم دارد که تیم اقتصادی خود را اعم از وزیر اقتصاد،صمت و رییس کل بانک مرکزی را تغییر دهد و محمدباقر نوبخت نیز در صدر تغییرات وی خواهد بود.
اصلاح‌طلبان با وجود نقد همچنان حامی روحانی هستند عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات درباره تغییرات احتمالی در دولت گفت: روحانی تحت فشار روحی قرارگرفته و تصمیم دارد که تیم اقتصادی خود را اعم از وزیر اقتصاد،صمت و رییس کل بانک مرکزی را تغییر دهد و محمدباقر نوبخت نیز در صدر تغییرات وی خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711104088497762.jpg اصلاح‌طلبان,با,وجود,نقد,همچنان,حامی,روحانی,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازباشگاه خبرنگاران؛عبدالله ناصری،مشاور عالی رئیس دولت اصلاحات در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر این که فراکسیون امید طرح بی کفایتی روحانی را کلید زده اظهار کرد: چنین تصمیمی در فراکسیون امید و هیچ یک از تشکلهای اصلاح طلب گرفته نشده و اصلاح طلبان با وجود انتقاد به عملکرد دولت روحانی همچنان حامی وی هستند.

مشاور عالی رییس دولت اصلاحات افزود:برخی ها این جنگ روانی را به راه انداخته اند که بتوانند  در راستای تغییر کابینه به  سهم خواهی بپردازند.

وی خاطرنشان کرد:روحانی تحت فشار روحی قرارگرفته و تصمیم دارد که تیم اقتصادی خود را اعم از وزیر اقتصاد،وزیرصمت و رییس کل بانک مرکزی را تغییر دهد و محمد باقر نوبخت نیز در صدر تغییرات وی قرار دهد.

گفتنی است که یکی از اعضای فراکسیون امید در گفت‌وگو با برخی رسانه ها خود را طراح استیضاح روحانی قلمداد کرده است.

 این نماینده اصلاح طلب گفت: طی جلسه‌ای با رئیس مجلس  مقرر شد تا نمایندگان رئیس‌جمهور با حضور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس توضیحاتی درباره وضعیت اقتصادی و سیاسی کشور به نمایندگان ارائه کنند.

 وی  همچنین مدعی شد  که پس از گرانی ارز و بهم‌ ریختگی بازار و ایجاد تورم در کشور چند محور دیگر نیز به طرح اولیه اضافه شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet