هدر موبایل
1397/04/12 21:27:40
سرویس اقتصادی
/یادداشت محسن علوی/

پیش در آمد جنگ اقتصادی جنگ روانی است/به جای القای شکست نظام،خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:در تریبونها به جای القای شکست نظام جمهوری اسلامی در پرونده هسته ای و ترویج ناامیدی با اهداف جناحی، پیروزی ها و خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید.
پیش در آمد جنگ اقتصادی جنگ روانی است/به جای القای شکست نظام،خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:در تریبونها به جای القای شکست نظام جمهوری اسلامی در پرونده هسته ای و ترویج ناامیدی با اهداف جناحی، پیروزی ها و خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107556796601.jpg پیش,در,آمد,جنگ,اقتصادی,جنگ,روانی,است/به,جای,القای,شکست,نظام،خدمات,نظام,را,به,اطلاع,مردم,برسانید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن علوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با انتشار یادداشتی بر نقش وحدت  در مبارزه با دشمنان تاکید کردکه متن این یاداشت به شرح ذیل است؛

اصحاب رسانه و صاحبان تریبون آگاه باشند، پیش در آمد جنگ اقتصادی جنگ روانی است .در تریبونها بجای القای شکست نظام جمهوری اسلامی، در پرونده هسته ای و ترویج ناامیدی با اهداف جناحی، پیروزی ها و خدمات نظام را به اطلاع مردم برسانید تا دنیا عظمت انقلاب اسلامی را بهتر بشناسد .

آمریکای جنایتکار به خوبی دریافته است قدرت و عظمت جمهوری اسلامی ایران که همچون سد استواری در برابر اهداف استکباری آمریکا و اسرائیل در جهان اسلام نقش بازی می کند نشات گرفته از پشتوانه قوی مردمی است .هدف از جنگ اقتصادی نیز فشار بر ملت مظلوم ایران است تا از حمایت خود از نظام مقدس اسلامی دست بردارد .

اما جای شکی نیست سر آغاز جنگ اقتصادی ، جنگ روانی است تا مردم منشاء فشارهای اقتصادی را ناکارآمدی نظام دریابند و بجای مقاومت در برابر فشارهای اقتصادی ، در مقابل نظام اسلامی قرار گیرند .

بدیهی است جنگ روانی ، دفاع روانی می طلبد ، روشنگری و آگاه سازی می طلبد، دسیسه های روانی دشمن را باید شناخت و با دلیل و منطق و روشنگری پاسخ داد و امید را در دل مردم زنده نگه داشت .

نیک می دانیم سیاستهای نظام با پشتیبانی ملت ایران چه در راهبرد ایستادگی و مقاومت و چه در نرمش قهرمانانه سبب پیروزی های پی در پی ایران در جبهه های سیاسی ، نظامی و اقتصادی گردیده و شکست جنون آمیز آمریکا را در پی داشته است تا جایی که آمریکا دیوانه وار از عهد نامه بین المللی خارج می شود و خود را بیش از پیش رسوا میسازد .

آمریکا سعی دارد شکست های مفتضحانه خود را در برابر نظام اسلامی ، با جنگ روانی معکوس نمایش دهد و خود را پیروز میدان جلوه دهد

در همین راستا عده ای دشمن نفوذی عالما اهداف جنگ روانی آمریکا را در داخل پیگیری می کنند و عده ای نیز که علاقه مند به نظام هستند ولی متاسفانه نادانسته و یا با اهداف پوچ و پست سیاسی در رسانه ها ، در نطق های میان دستور و تذکرات خارج از دستور مجلس و ..... ، منافع ملی را فدا می کنند و در جهت اهداف جنگ روانی دشمن قدم بر می دارند

این دو دسته، سیاست های نظام در مواجهه با پرونده هسته ای را شکست خورده به نمایش می گذارند و به مردم چنین القا می کنند که در جنگ سیاسی، سیاست های نظام و دولتمردان ایران چه در راهبرد ایستادگی و مقاومت و چه در نرمش قهرمانانه و برجام نتیجه ای جز شکست نداشته است ، بنابراین ملت ایران امیدی به سیاستهای نظام در جنگ اقتصادی نداشته باشند .

انتظار داریم این افراد قدری به ندای وحدت آمیز رهبر معظم انقلاب گوش فرادهند ، دست از تخریب یکدیگر بردارند و بیش از این تیشه به ریشه نظام نزنند و اقتدار نظام را فدای بازیهای سیاسی نکنند .

جا دارد از شخصیت هایی که غالبا در طیف مخالف دولت فعلی شناخته می شوند ولی پس از توصیه مقام معظم رهبری و سخنرانی رئیس جمهور پیام وحدت دادند قدردانی کنیم .امید است دیگران نیز همین شیوه را دنبال کنند که یقینا ایران اسلامی با وحدت می تواند در برابر هر دشمنی مقاومت کند و توطئه های دشمن را خنثی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet