خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/04/15 13:17:00
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه پس از انجام دومین بازدید از مرزهای کرمانشاه و ایلام:

دیپلماسی مرزی کشور قابل قبول نیست/ بازدید از مرزها در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواهان فعال سازی دیپلماسی مرزی، توسط وزات کشور و وزارت خارجه شد.
دیپلماسی مرزی کشور قابل قبول نیست/ بازدید از مرزها در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواهان فعال سازی دیپلماسی مرزی، توسط وزات کشور و وزارت خارجه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/47379.jpg دیپلماسی,مرزی,کشور,قابل,قبول,نیست/,بازدید,از,مرزها,در,دستور,کار,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی Icana

حشمت الله فلاحت پیشه درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر لزوم توجه به مرزها، اظهار داشت: مرزها در کشور باید فعال شوند، زیرا حجم مبادلات ایران با عراق 5 برابر مبادلات ایران با اتحادیه اروپا است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولین بازدید مرزی را در دوره جدید کمیسیون از مرز کرمانشاه انجام داد، بیان کرد: روز گذشته از 120 کیلومتر جاده خاکی مرز ایلام بازدید کردم که در همین چهارچوب، بازدید از سایر مرزها نیز در دستور کار است.

وی با بیان اینکه هدف این است که ظرفیت‌های مرز را احیا کنیم، افزود: به رغم اینکه بخش اعظمی از مبادلات اقتصادی کشور در مرز انجام می‌شود، کمترین توجهی به زیرساخت‌های مرزی صورت گرفته.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: دیپلماسی مرزی کشور قابل قبول نیست و خواهان فعال سازی دیپلماسی مرزی، توسط وزات کشور و وزارت خارجه هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet