ایام محرم 1398
1397/04/16 22:21:29
سرویس استان ها
زارعی تاکید کرد:

توجه اعتباری به شهر یاسوج با۱۰۰هزار نفرجمعیت حاشیه نشین ضروری است

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر یاسوج با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را طلب می کند.
توجه اعتباری به شهر یاسوج با۱۰۰هزار نفرجمعیت حاشیه نشین ضروری است نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر یاسوج با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را طلب می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg توجه,اعتباری,به,شهر,یاسوج,با۱۰۰هزار,نفرجمعیت,حاشیه,نشین,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلام محمد زارعی در نشست شورای اداری استان افزود: شاخص های جمعیتی از جمله عواملی است که باید در توزیع اعتبارات مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طبق آمارها بیش از ۳۲ هزار نفر از داخل استان و قریب به ۷۰۰۰ نفر از سایر استان ها به مرکز استان مهاجرت کرده اند، ابراز داشت: تطبیق توزیع اعتبارات با شرایط و شاخص های شهرستان ها ضروری است.

زارعی تحقق عدالت را از وظایف مسئولین و مدیران دانست و گفت: در هر موقعیتی باید امانت دار مردم باشیم و امانت داری حق الناس است و به عنوان یک مسئولیت سنگین محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه علیرغم شرایط کشور اقدامات و تلاش های مناسبی در حوزه بودجه کشور و استان ها انجام شده است، گفت: یکی از مباحث مطرح شده بودجه ای، توزیع سه درصد اعتبارات نفت با موارد (یک سوم و دو سوم) بود که در برنامه ششم توسعه با تاکید بر تحقق عدالت در توزیع به سمت استان ها هدایت شده و این در حالیست که این موارد در گذشته تنها مربوط به مناطق نفت خیز بود.

این نماینده مردم  در مجلس دهم، با اشاره به نحوه توزیع این اعتبارات در استان، ابراز داشت: طی سال جاری نیز مقرر شد با اصلاح انجام گرفته، اعتبارات به استان های نفت خیز و گاز خیر تعلق بگیرد.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا با تاکید بر هماهنگی نمایندگان استان در مجلس، تصریح کرد: هماهنگی مناسبی میان نمایندگان استان وجود دارد و همه اقدامات انجام گرفته برای توسعه استان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet