خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1397/04/17 14:35:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابتکار:

سند آمایش سرزمینی از مهم ترین اسناد در حوزه برنامه ریزی و کلان کشور است

معاون رئیس جمهور در خصوص لزوم تهیه سند آمایش سرزمینی توضیحاتی داد.
سند آمایش سرزمینی از مهم ترین اسناد در حوزه برنامه ریزی و کلان کشور است معاون رئیس جمهور در خصوص لزوم تهیه سند آمایش سرزمینی توضیحاتی داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100792192004.jpg سند,آمایش,سرزمینی,از,مهم,ترین,اسناد,در,حوزه,برنامه,ریزی,و,کلان,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص لزوم تهیه سند آمایش سرزمینی اظهار کرد: این سند یکی از مهم‌ترین اسناد در حوزه برنامه‌ریزی و کلان کشور محسوب می‌شود.

ابتکار گفت: زمانی که مسئولیت سازمان محیط زیست را برعهده داشتم؛ در شورای عالی آمایش پیگیر این موضوع بودم.

وی با اشاره به اینکه یکی از مبناهای مهم برنامه‌ریزی در بحث آمایش سرزمین‌ها تهیه اولویت و مکان یابی‌های مختلف توسعه کشور  است، افزود:  سیاست دولت دوازدهم تدوین و تصویب این لایحه می‌باشد.

آخرین وضعیت رسیدگی به مشکلات هویتی فرزندان حاصل ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به مشکلات هویتی فرزندان حاصل ازدواج  زنان ایرانی با اتباع خارجی نیز اظهار کرد: این موضوع در دستگاه‌های مختلف حقوقی از جمله وزارت کشور، وزارت خارجه و... در حال بررسی است و باید به یک جمع بندی مناسب رسید.

ابتکار با اشاره به اینکه ارائه برگه‌های اقامتی و تحصیلی به این فرزندان از جمله اقدامات مناسب برای حل مشکلاتشان بوده است, گفت: تعدادی افراد بازمانده از تحصیل و فقدان شناسنامه همچنان وجود دارند.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی با بیان اینکه این افراد تا سن 18 سالگی می‌توانند تقاضای تابعیت خود را اعلام کنند, گفت: بزودی جلسه مشترکی بین دولت و مجلس شورای اسلامی در این باره برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet