ایام محرم 1398
1397/04/17 16:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی:

تحقق عدالت از وظایف مسئولین و مدیران است/ یاسوج توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را می طلبد

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر یاسوج با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را طلب می کند.
تحقق عدالت از وظایف مسئولین و مدیران است/ یاسوج توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را می طلبد نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر یاسوج با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت حاشیه نشین توجه مناسبی در توزیع اعتبارات را طلب می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101743349834.jpg تحقق,عدالت,از,وظایف,مسئولین,و,مدیران,است/,یاسوج,توجه,مناسبی,در,توزیع,اعتبارات,را,می,طلبد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ غلام محمد زارعی در نشست شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: شاخص های جمعیتی از جمله عواملی است که باید در توزیع اعتبارات مورد توجه قرار بگیرد. طبق آمارها بیش از ۳۲هزار نفر از داخل استان و قریب به ۷۰۰۰ نفر از سایر استان ها به مرکز استان مهاجرت کرده‌اند، تطبیق توزیع اعتبارات با شرایط و شاخص های شهرستان ها ضروری است.

وی تحقق عدالت را از وظایف مسئولین و مدیران دانست و خاطرنشان کرد: در هر موقعیتی باید امانتدار مردم باشیم و امانتداری حق الناس است و به عنوان یک مسئولیت سنگین محسوب می‌شود.

وی با اشاره به این‌که «با وجود شرایط کشور اقدامات و تلاش های مناسبی در حوزه بودجه کشور و استان ها انجام شده است»، تصریح کرد: یکی از مباحث مطرح شده بودجه ای، توزیع سه درصد اعتبارات نفت با موارد(یک سوم و دو سوم) بود که در برنامه ششم توسعه با تاکید بر تحقق عدالت در توزیع به سمت استان ها هدایت شده و این در حالیست که این موارد در گذشته تنها مربوط به مناطق نفت خیز بود .

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس با اشاره به نحوه توزیع این اعتبارات در استان، ادامه داد: طی سال جاری نیز مقرر شد با اصلاح انجام گرفته، اعتبارات به استان های نفت خیز و گاز خیر تعلق بگیرد .

به گزارش ایسنا؛ وی با تاکید بر هماهنگی نمایندگان استان در مجلس، اضافه کرد: هماهنگی مناسبی میان نمایندگان استان وجود دارد و همه اقدامات انجام گرفته برای توسعه استان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet