هدر موبایل
1397/04/18 16:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عبادی:

زیرساخت های اشتغال در روستاها فراهم شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه یکی از مشکلات مردم در روستاها اشتغال است، گفت: زیر ساخت های اشتغال در روستاها باید فراهم شود.
زیرساخت های اشتغال در روستاها فراهم شود نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه یکی از مشکلات مردم در روستاها اشتغال است، گفت: زیر ساخت های اشتغال در روستاها باید فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106185147139.jpg زیرساخت,های,اشتغال,در,روستاها,فراهم,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی در دهگردشی از روستاهای خونیک، قیک، تغندیک، حاجی عطا، کلاته نظر و اسکندر گفت: یکی از مشکلات مردم در روستاها اشتغال است که امیدواریم هم فرهنگ اشتغال و هم زیرساخت برای آن فراهم شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه آبخیز داری در کشور یکی از نیازهای جدی است گفت: ۲۰۰ میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای اجرای طرح های آبخیز داری در نظر گرفته شده است که با جذب این روان آبها بسیاری از نیازهای آبی کشور رفع می شود.

وی افزود: حضور مسئولین در دورافتاده ترین و محروم ترین نقاط کشور از برکات انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

عبادی اشتغالزایی و رونق معیشت روستائیان در کنار توسعه زیرساخت های روستایی را از مهمترین اولویت های کاری دانست که باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.

به گزارش مهر، وی گفت: مسئولان هرچه در توان دارند در راستای بر طرف کردن مشکلات مردم به کار ببندند و در حوزه منابع طبیعی قوانین تسهیل شود./

پایان پایان

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet