ایام محرم 1398
1397/04/20 09:37:50
سرویس استان ها
پوربافرانی:

اختصاص اعتبار 6 میلیاردی برای توسعه آب و راه‌های روستایی نایین، خور و بیابانک/اعطای تسهیلات کم سود به روستاییان

مراسم گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با حضور نماینده مردم شهرستان‌های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و مسئولان و مقامات محلی برگزار شد.
اختصاص اعتبار 6 میلیاردی برای توسعه آب و راه‌های روستایی نایین، خور و بیابانک/اعطای تسهیلات کم سود به روستاییان مراسم گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با حضور نماینده مردم شهرستان‌های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و مسئولان و مقامات محلی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100303087037.jpg اختصاص,اعتبار,6,میلیاردی,برای,توسعه,آب,و,راه‌های,روستایی,نایین،,خور,و,بیابانک/اعطای,تسهیلات,کم,سود,به,روستاییان Icana

عباسعلی پوربافرانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: در سال جاری با شرایط سختی روبرو هستیم به گونه ای که اعتبارات تملک دارایی ها نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بجز اعتبارات تملک داریی‌ها، در حدود ۶ میلیارد اعتبار به شهرستان تخصیص داده شده تا با نظر نماینده مردم در پروژه‌های ملی هزینه شود که ۳ میلیارد تومان از این مبلغ را برای راه های روستایی و ۳ میلیارد دیگر را برای آب روستایی تعیین نموده ایم.

پوربافرانی افزود: در سال گذشته قول اعتباری در حدود ۱۰ میلیارد تومان برای آبرسانی به روستاها از آقای نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه گرفته شد که مکاتبات آن نیز موجود است ولی متاسفانه آبفار استان این موضوع را نمی پذیرد.

عضو فراکسیون توسعه روستایی مجلس خاطر نشان کرد: با پیگیری هایی که انجام شد برای اولین بار از سال ۱۳۹۴ موافقت آقای زنگنه وزیر محترم نفت در خصوص افزایش سرانه خانوار روستایی از ۶ میلیون تومان به ۸ میلیون تومان در بحث گاز اخذ گردیده است که امیدواریم بتوانیم گازرسانی به سهیل و سپرو و ۲۸ روستای فاقد گاز شهرستان نایین را عملیاتی کنیم.

پوربافرانی با اشاره به تسهیلات ۴ و ۶ درصد برای طرح های اشتغالزایی روستایی عنوان نمود: سقف این تسهیلات تا ۴ میلیارد تومان در استان تشکیل پرونده و پرداخت می گردد که روستاییان عزیز می توانند از این فرصت برای اشتغال در روستاها استفاده نمایند.

نماینده مردم نایین در پایان گفت: برای روکش آسفالت معابر شهری موافقت دریافت ۱۰۰۰ تن قیر برای نایین و ۲۰۰ تن برای شهر بافران اخذ گردیده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet