آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالقدر:

سهم ورزش زنان برای حضور در بازی‌های آسیایی به نفع آقایان سوزانده نشود

سرویس فرهنگی
عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی درباره ابهام در اعزام بانوان پاراگلایدرسوار به بازی‌های آسیایی، گفت: نباید سهم زنان برای حضور در بازی‌های ورزشی را به نفع آقایان سوزاند.
شنبه 23 تیر 1397 ساعت 14:26
سهم ورزش زنان برای حضور در بازی‌های آسیایی به نفع آقایان سوزانده نشود عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی درباره ابهام در اعزام بانوان پاراگلایدرسوار به بازی‌های آسیایی، گفت: نباید سهم زنان برای حضور در بازی‌های ورزشی را به نفع آقایان سوزاند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg سهم,ورزش,زنان,برای,حضور,در,بازی‌های,آسیایی,به,نفع,آقایان,سوزانده,نشود Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره ابهام در اعزام بانوان پاراگلایدرسوار به بازی‌های آسیایی، گفت: با توجه به توانایی‌ها و موفقیت‌هایی که بانوان ورزشکار طی سال‌های اخیر در رشته‌های ورزشی به دست آورده‌اند توجه و رسیدگی به وضعیت ورزش زنان و درنظر گرفتن سهمیه برای اعزام آنان جزء اولویت‌هاست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدال‌آوری و پیروزی‌های زنان در رشته‌های ورزشی نشان از شایستگی آنها دارد، افزود: باید فرصت حضور در بازی‌های آسیایی برای بانوان پاراگلایدرسوار فراهم شود و امکان حضور آنها به بهانه اعزام مردان از بین نرود.

وی با بیان اینکه باید اقدامات عملی برای اعزام زنان به بازی‌های آسیایی انجام گیرد، اظهار کرد: فرصت حضور بانوان در بازی‌های آسیایی به معنای واقعی فراهم شود و فقط در حد شعار و برای کاهش برخی فشارهای صحبت از اعزام بانوان نباشد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نباید سهم زنان برای حضور در بازی‌های ورزشی را به نفع آقایان سوزاند، خاطرنشان کرد: باید زمینه‌های لازم فراهم شود تا زنان بتوانند در رشته‌های ورزشی افتخارآفرینی کنند؛ فراکسیون‌های زنان و ورزش و کمیسیون فرهنگی از حضور زنان در بازی‌های آسیایی حمایت می‌کند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حجاب زنان ایرانی در بازی‌های ورزشی فرهنگ‌ساز است و باعث القای فرهنگ ایرانی- اسلامی می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000