انتخابات ریاست جمهوری
1397/04/23 15:56:09
سرویس اقتصادی
امینی در نامه‌ای به وزیر نیرو:

برق مناطق گرمسیری ایلام از شمول خاموشی‌ها معاف شود/شمارا به تجربه دمای 55 درجه مناطق گرمسیری ایلام دعوت می کنم

نماینده مردم ایلام درمجلس، گفت: برق مناطق گرمسیری استان ایلام که از تعرفه گرمسیری درجه یک هم استفاده می کنند از شمول خاموشی ها همانند سایر مناطق گرمسیری کشورمعاف شوند.
برق مناطق گرمسیری ایلام از شمول خاموشی‌ها معاف شود/شمارا به تجربه دمای 55 درجه مناطق گرمسیری ایلام دعوت می کنم نماینده مردم ایلام درمجلس، گفت: برق مناطق گرمسیری استان ایلام که از تعرفه گرمسیری درجه یک هم استفاده می کنند از شمول خاموشی ها همانند سایر مناطق گرمسیری کشورمعاف شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100791255429.jpg برق,مناطق,گرمسیری,ایلام,از,شمول,خاموشی‌ها,معاف,شود/شمارا,به,تجربه,دمای,55,درجه,مناطق,گرمسیری,ایلام,دعوت,می,کنم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سلام امینی نماینده مردم ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی درمجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای خطاب به وزیر نیرو از وی خواست تا با توجه به شرایط حاد افزایش دمای هوا و اختلال در زندگی عادی مردم هرچه زودتر نسبت به رفع مشکل و تعدیل قطعی برق مناطق این استان اقدام های لازم و عاجل صورت پذیرد.

متن نامه به شرح ذیل است:

آقای وزیر همه چیز مهیاست! هواپیمایی که بارفع نقص فنی بایکی دو روز تأخیر شما را به ایلام برساند، باند فرودگاه شعله ور از هُرم گرما، آسمان خورشیدهای سوزناک ، مردم گرمازده ای که بی‌صبرانه منتظر استقبال از جنابعالی هستند و گرمای 55 درجه که سفر داغ شما را به ایلام تعبیر خواهد کرد.

لطفا با من به ایلام ( دیار جنگزده و گرمازده ) بیایید و از نزدیک عرق‌ریزی و رنجوری والبته صبوری نجیبانه مردم مرزدار این دیار حماسه ساز را مشاهده کنید!

مردمی که در طول روزهای سوزان وتفتیده تابستان، مدام با قطعی برق مواجه هستند. مردمی که گوشت ولبنیات و مواد غذایی مغازه دارانش فاسد می شود و در جوی های آب ریخته می شود تا اوضاع رقت بار اقتصادیشان زیانبار و  وخیم تر رقم بخورد.

آقای اردکانیان!

6۰درصدبرق مصرفی استان ایلام مربوط به مناطق گرمسیری است که درشرایط کنونی عدم مصرف برق برای آنان اجتناب ناپذیراست چرا که در مناطق گرمسیری استان ایلام با دمای هوای بالای ۵۵درجه، شغل و معیشت و حیات آدم ها به استفاده از لوازم خنک کننده و سرمایشی بستگی دارد.

درسهمیه های قطعی برق و خاموشی که به این استان اختصاص داده شده است حتی اندک قطعی برق هم که به مناطق گرمسیری در ساعات اولیه و پایانی روز تعلق بگیرد بازهم برای مردم عذاب آور وغیرقابل تحمل است ازسوی دیگر نیک می دانیم که عدم سهمیه بندی قطع برق مناطق گرمسیری استان ایلام، سایر مناطق استان را دچار زحمت و نگرانی و التهاب های زیستی خواهد کرد که این امر نیز باعث نارضایتی مردم می شود لذا از جنابعالی و نیز آقای مهندس کُردی مصرانه می خواهیم 

این مهم را باقید فوریت به صورت جدی و اورژانسی پیگیری فرمایید به گونه ای که برق مناطق گرمسیری استان ایلام که از تعرفه گرمسیری درجه یک هم استفاده می کنند از شمول خاموشی ها همانند سایر مناطق گرمسیری کشورمعاف شوند و سهمیه قطعی برق سایر مناطق استان به حداقل برسد تامردم زندگی عادی خود را از سر گیرند.

بی گمان مردم سرد و گرم چشیده ایلام که ناملایمات دوران دفاع مقدس را در شرایط دشوار جنگی تجربه کرده اند. درمصرف برق و تحمل فصل داغ تابستان مثل همیشه نهایت صرفه جویی و مسئولیت پذیری اجتماعی خود را انعکاس خواهند داد.

ازسوی دیگر انتظار می رود دوایر دولتی در این وضعیت اضطراری همگام با مردم، پیشگام صرفه جویی واقعی مصرف برق باشند که دراین راستا باید استاندار محترم با متخلفین افزایش بی رویه مصرف برق در دوایر دولتی و سازمان های متبوع قاطعانه برخورد نمایند.

سلام امینی

نماینده مردم شریف شهرستان‌های ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet