شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/04/23 19:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ربیعی:

ساختن آینده کشور نیازمند فناوران کارآزموده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت اعلام کرد که برای ساختن کشور در سده آینده به فناوران ماهر، کارآزموده و آشنا به جهان نیاز است.
ساختن آینده کشور نیازمند فناوران کارآزموده است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت اعلام کرد که برای ساختن کشور در سده آینده به فناوران ماهر، کارآزموده و آشنا به جهان نیاز است. https://cdn.icana.ir/d/019/115202.jpg ساختن,آینده,کشور,نیازمند,فناوران,کارآزموده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در پیام علی ربیعی آمده است: هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در شرایط ویژه سیاسی و اجتماعی کشورمان برگزار می شود، در این روزهای سخت، ایران بر خود می بالد که گرانبهاترین سرمایه هایش، فرزندان غیورش، در مسیر پیشرفت و اعتلای کشور با نیروی ایمان، اراده و تلاش قدم برمی دارند.

این مسابقات بازتاب استعدادها، ظرفیت ها و خلاقیت های نهفته در جامعه جوان ما است که می تواند در میادین جهانی نیز برجسته شود و گره ای از مشکلات حوزه اشتغال و کارآفرینی ایرانمان باز کند.

این مسابقات فرصتی یگانه است، مهارت های نیروی انسانی خود در مقیاس جهانی و متناسب با تحولات فناوری جهان محک می زنیم.

برای رقابت در جهانی به شدت پیچیده و تحت فشار آماده می شویم تا هم کیفیت نیروی انسانی خود را ارتقا دهیم و برای دنیای آینده مهارت لازم را کسب کنیم .

می دانم و می دانید برای ساختن ایران در سده آتی نیاز به فناورانی ماهر، کار آزموده و آشنا با جهان داریم تا در نبردهای پیش رو پیروز باشیم و کشورمان و آینده فرزندانمان را حفظ کنیم.

در سال های اخیر و با تأکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران بیش از گذشته باید به آموزش های فنی و حرفه‌ای اهتمام داشته باشیم و این مسابقات بهترین محمل و تبلور این اراده است.

اینجانب همه مسئولان، نخبگان آموزش و مهارت‌افزایی، بخش خصوصی و دولتی، کارآفرینان و فعالان اقتصادی را به توجه کردن به این مقوله و تلاش برای بهبود در آموزش های مهارت آموزی فرا می‌خوانم.

به تمام شرکت کنندگان در این مسابقات توصیه می کنم تا این رقابت ها را بستر تمرین جوانمردی، مهارت آموزی، علم اندوزی و رقابت در عین رفاقت بدانید. برای تیم هایتان پرثمر باشید و از تفرقه و نفاق دوری کنید.

از تمامی عوامل اجرایی که زمینه برگزاری هجدهمین مسابقات ملی مهارت را فراهم کرده اند، تشکر می کنم و از خداوند متعال برای همه خدمتگزاران، توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

امیدوارم نتایج و یافته های این مسابقات در فرایند آموزش های مهارتی، شاهد دستاوردهای ارزنده ای درنظام آموزش مهارتی و تحقق امید و تدبیر در رسیدن به جایگاه شایسته ایران اسلامی عزیزمان باشیم.

به گزارش ایرنا، هجدهمین دوره مسابقه های ملی مهارت در ٣٣ رشته با حضور ٥١٢ شرکت کننده از ٣١ استان کشور در استان البرز اغاز شده و به مدت ٤ روز ادامه دارد. 

١٠ رشته این مسابقه ها در سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ٢٣ رشته دیگر نیز در مرکز تربیت مربی کشور مستقر درکرج برگزار خواهد می شود. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet