هدر موبایل
1388/06/10 18:48:00
سرویس صحن
شعبانپور به هیئت رییسه انتقاد کرد

لاریجانی: تذکر وارد نیست

**عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از اینکه در هنگام سخنرانی زاکانی نمایندگان فرصت نداشته اند، تذکرات خود را مطرح کنند از هیات رییسه انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزای خانه ملت حسن شعبان‌پور در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: هنگامی که آقای زاکانی سخنان خود را در مخالفت با وزیر راه مطرح می‌کرد، شما اجازه تذکر ندادید.

وی در ادامه افزود: بعد از اتمام سخنان وی شما به نمایندگان باز هم اجازه ندادید که در مورد سخنان وی تذکر بدهند ضمن آنکه این مساله موجب شد به مدت دو ساعت بخشی از اسنادی که مشخص نیست، صحت و سوق دارد، یا نه در اختیار نمایندگان قرار گرفته شود و این شبهاتی را به همراه داشت.

لاریجانی در پاسخ به وی گفت: این حوزه عمل شما نیست که بخواهید در موردش تذکر بدهید اگر کسی هم ادعایی کرده وزیر و یا موافقان پس از او باید پاسخ می‌دادند.

 رییس مجلس  ادامه داد: شما اشکالات صحبت‌ها را مطرح می‌کنید که این موارد نیاز به تذکر ندارد و اگر بخواهیم اجازه دهیم که اینگونه تذاکرات مطرح شود بیشتر از این‌ها وقت مجلس گرفته شده و تا پنج‌شنبه هم بررسی وزراء پایان نمی‌یابد.  وی خاطرنشان کرد: این موارد که شما مطرح می‌کنید در مقام تذکر نیست، اما متاسفانه اینگونه تذاکرات باب شده است 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet