ایام محرم 1398
1397/04/26 09:46:25
سرویس فرهنگی
محمدی خبر داد:

ضعف نظارت و عدم پیگیری مناسب وزارت آموزش و پرورش علت تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمانی فرهنگیان

عضو کمیسیون آموزش مجلس از عدم پیگیری مناسب وزارت آموزش و پرورش نسبت به تاخیر بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ در پرداخت‌هزینه های درمانی فرهنگیان انتقاد کرد.
ضعف نظارت و عدم پیگیری مناسب وزارت آموزش و پرورش علت تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمانی فرهنگیان عضو کمیسیون آموزش مجلس از عدم پیگیری مناسب وزارت آموزش و پرورش نسبت به تاخیر بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ در پرداخت‌هزینه های درمانی فرهنگیان انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100098563598.jpg ضعف,نظارت,و,عدم,پیگیری,مناسب,وزارت,آموزش,و,پرورش,علت,تاخیر,در,پرداخت,هزینه‌های,درمانی,فرهنگیان Icana

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملتدر واکنش به تاخیر بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ در پرداخت هزینه‌های درمانی فرهنگیان، گفت: تاخیر در پرداخت هزینه درمان تضعییع حقوق فرهنگیان را به دنبال دارد و بیمه حافظ نباید از زیر بار تعهدات، پرداخت مطالبات و انجام وظیفه اصلی خود شانه خالی کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه آتیه سازان حافظ باید به تعهدات خود در قبال فرهنگیان عمل کند، افزود: وقتی فرهنگیان سهم بیمه خود را در زمان مناسب پرداخت می‌کنند، هیچ توجیهی برای تاخیر در پرداخت‌ها وجود ندارد.

محمدی ادامه داد: فرهنگیان با مشکلات زیادی مواجه هستند و نباید با تاخیر در پرداخت هزینه‌های درمان مشکلی به مشکلات آنها افزوده شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم از پیگیری علت تاخیر بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ در پرداخت هزینه‌های درمانی فرهنگیان خبر داد و گفت: فرهنگیان با مشکلات زیادی هستند که باید از سوی مسئولان و نمایندگان پیگیری شود اما این مشکل را به صورت موردی از وزارت آموزش و پرورش پیگیری خواهیم کرد.

محمدی افزود: از مسئولان بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ انتظار داریم هر چه سریع‌تر مشکل تاخیر در پرداخت هزینه درمان را رفع کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، علت تاخیر در پرداخت هزینه درمانی فرهنگیان را بی‌نظمی، بی‌برنامگی، ضعف نظارت و عدم پیگیری مناسب وزارت آموزش و پرورش دانست و گفت: واحدهای مربوطه وزارت آموزش و پرورش که در این زمینه مسئولیت دارند باید اقدامات لازم را انجام داده و پیگیری مناسب را داشته باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بیمه‌ها به طور مداوم و همیشه با مشکلات مالی مواجه هستند و در واقع مشکلات آنها تمامی ندارد؛ در این رابطه نیاز است دولت نظارت‌ بر عملکرد بیمه‌ها را تشدید کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet