ولادت امام موسی کاظم (ع)
1397/04/25 15:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

دلار برای ملت ایران بُت نیست

ملت انقلابی و اسلامی و فرهیخته ایران نباید از دلار بترسد و دلار را برای خود بت کند.
دلار برای ملت ایران بُت نیست ملت انقلابی و اسلامی و فرهیخته ایران نباید از دلار بترسد و دلار را برای خود بت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805107472503258.jpg دلار,برای,ملت,ایران,بُت,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدهاشم بطحائی گلپایگانی عضو مجلس خبرگان رهبری در یادداشتی با عنوان «پاسخی به ابوسفیان‌های امروز کوخ سفید»نوشت:

ملت انقلابی و اسلامی و فرهیخته ایران نباید از دلار بترسد و دلار را برای خود بت کند. معنای این حرف آن نیست که دلار را باید دور ریخت بلکه نباید طوری رفتار کرد که دشمنان دائم آن را به رخ ما بکشند.

در جنگ احد ابوسفیان‌های آن وقت لات و عزی را به رخ مسلمانان می‌کشیدند پیغمبر (ص) فرمود «شعار را عوض کنید و بگویید الله مولانا و لا مولی لکم، اگر شما لات و عزی دارید ما خدا داریم.»

حالا وقتی ابوسفیان‌های امروز کوخ سفید دائم دلارشان را به رخ ما می‌کشیدند و تهدیدهای اقتصادی می‌کنند، ملت ایران باید بگوید «اگر شما دلار دارید ما خدا داریم که دلار و صاحب دلار را می‌کوباند».

مگر سرنوشت ملت ایران به دلار بستگی دارد که رئیس جمهور دیوانه آمریکا ما را به دلار تهدید می‌کند. دلار برای ملت ایران بت نیست که آن‌ها خیال می‌کنند حیات و زندگی ما به دلار بستگی دارد. شأن ملت ایران بالاتر از این حرف‌هاست چون ۴۰ سال در برابر همه زورگویان دنیا ایستاده و با آن‌ها مقابله می‌کند./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet