انتخابات ریاست جمهوری
1397/04/29 08:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت:

پیگیری حادثه منا به کجا رسید؟ / روایت اینستاگرامی تاجگردون از سلامت روان جامعه / مظلومیت فرهنگ با سهم ۶ درصدی از بودجه عمومی کشور

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
پیگیری حادثه منا به کجا رسید؟ / روایت اینستاگرامی تاجگردون از سلامت روان جامعه / مظلومیت فرهنگ با سهم ۶ درصدی از بودجه عمومی کشور اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612106429775457.jpg پیگیری,حادثه,منا,به,کجا,رسید؟,/,روایت,اینستاگرامی,تاجگردون,از,سلامت,روان,جامعه,/,مظلومیت,فرهنگ,با,سهم,۶,درصدی,از,بودجه,عمومی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در آخرین پست اینستاگرامی خود با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با دست اندرکاران و کارگزاران حج مطرح کرد: بروز حادثه مکه و فاجعه منا چه عمدی باشد و چه از روی سهو، ظلم بزرگی بود که در حق زائران خانه خدا انجام شد و در هر دو صورت حاکمیت عربستان مقصر است چرا که این فجایع به سوءمدیریت آنها باز می گردد.

نماینده مردم رشت بر همین اساس تصریح کرد: مقام معظم رهبری پیگیری این ماجرا را به دو قوه مجریه و قضاییه، وزارت اطلاعات و امور خارجه و سازمان حج و زیارت سپرده اند اما هنوز اقدام چندانی در کشور در این رابطه انجام نشده است.

وی ادامه داد: قوه قضاییه باید درباره مسببین اصلی فاجعه منا یعنی حاکمیت سعودی رأی دادگاه صادر کند همانطور که دادگاه آرژانتینی علیه جمهوری اسلامی رأی صادر می کند پس ما نیز می توانیم این اقدام را کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه سازمان حج و زیارت را نیز دچار کوتاهی در پیگیری حقوق فاجعه دیدگان منا دانست و افزود: نباید برای هر پیگیری منتظر دستور رهبری باشیم بلکه خود متولیان امر نباید مسائل به این مهمی را به فراموشی بسپارند به خصوص آنهایی که باعث جریحه دار شدن افکار عمومی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه در خصوص اینکه آیا صدور رأی علیه عربستان در یک دادگاه ایرانی می تواند نتیجه بخش باشد، عنوان کرد: اینکه جمهوری اسلامی بدون نظر باشد خیلی بد است پس ما باید اقدامات خود را انجام دهیم تا هنگام مذاکره با عربستانی ها گزینه ای به اسم رأی دادگاه داشته باشیم تا بدانند که در چه ابعادی قصور کرده اند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه به خاطر عدم تمهیدات امروز جمهوری اسلامی هیچ اقدام خاصی صورت نداده، خاطرنشان کرد: عربستان های چه پیش از فاجعه، چه هنگام آن و چه بعد از آن قصورهایی داشتند و حتی یک سال طول کشید تا پیکر شهدای منا را به ایران تحویل دهند ضمن اینکه برای تمام این قصورها می توان پرونده شکایت بین المللی داشت که هنوز این اقدام را نیز نداشته ایم.

 

 

نایب رییس فراکسیون مستقلین مجلس درباره پخش برنامه بیراهه درباره یک دختر 17 ساله اینستاگرامی و همزمانی آن ‏با ماجرای فساد ارزهای دولتی می‌گوید: تصوری که در اذهان عمومی وجود دارد این است که هر بار که یک بحرانی در کشور به ‏وجود می آید بلافاصله در کنارش مسئله‌ای ساخته می‌شود که مسئله بزرگتر، فرموش شود و در این بین، آن مسئله حاشیه‌ای هم ‏ارزش آن‌چنانی نداشته که تا این حد به آن توجه شود. ‏

نماینده رشت ادامه داد: در ماجرای مائده هژبری، در مقطعی بودیم که سوءاستفاده‌های زیادی در حوزه ارز، موبایل، ‏خودرو و ... شده بود و مردم گله‌مند بودند. در این مقطع شما به یکباره می‌بینید که یک دختر 17 ساله را می آورند و از او ‏اعتراف می‌گیرند. البته کسی از کار او دفاع نمی‌کند اما جزای جرمش این نبود و طبق دستگاه قضا تعیین نشده بود. این منتج به ‏این می‌شود که مردم تصور کنند همه اینها تصنعی و داستان‌سازی است. می‌ترسم که ما نقش چوپان دروغگو را بازی کنیم. ‏یعنی اگر یک بار هم موضوعی پیش بیاید که بخواهیم روی آن مانور بدهیم، نتوانیم و مردم بگویند دروغ است. این تصور در ‏افکار عمومی وجود دارد و باید شفاف سازی شود که قصد و غرضی برای لاپوشانی بحران اقتصادی نبوده است.‏

او با اشاره به ماجرای دیدار امیر تتلو با رئیسی در ایام انتخابات سال 96 گفت: همان کسانی که در انتخابات خواستند ‏تتلو را باب کنند و کارشان نگرفت، امروز هم آمدند مائده هژبری را باب بکنند و باز هم نگرفت. نمی‌دانم چرا درس نمی‌گیرند.‏

ایمن آبادی افزود: زخم ناشی از فسادهای اقتصادی و مشکلات ناشی از آن آنقدر عمیق است که باید یک تدبیری برای درمان همان ‏زخم انجام شود. بردن یک زخم به جای دیگر و پانسمان کردن آن شاید در یک مقطع زمانی کوتاه جواب بدهد. اما به محض اینکه ‏هوشیاری مردم بازگردد که بسیار زود در کوتاه ترین زمان هم بازگشت، خیلی سریع داستان مائده هژبری فراموش شد و دوباره ‏مردم به سر مسائل اقتصادی بازگشتند. این تفکری که چنین نسخه‌هایی را می پیچید نتیجه ای به جز زائل کردن وقت نخواهد ‏گرفت. فکر می‌کنم تدبیری که رییس جمهور در نامه به رییس دستگاه قضا داشت و اولین گروه فساد را معرفی کرد، همین را ‏استمرار ببخشد. قبلا هم تذکر داده بودیم که فساد در برخی نهادها نهادینه شده و این موضوع باید پیگیری شود.‏ 

 

 

وی در پستی دیگر نشست با مدیران پسماند شهرداری رشت، پنجمین سالگرد درگذشت میر افشین نیاکوئی، آئین تجلیل بانوان نخبه شاهد و ایثارگر در توسعه سبک زندگی ایرانی و اسلامی، بازدیدش از  فاز اول و فاز دوم تصفیه خانه بزرگ آب گیلان و تصاویری از دیدراش با اعضای انجمن پیمانکاران ساختمانی گیلان به اشتراک گذاشت.

 

 

 

 

 

 

 

مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام تصاویری از حضورش در جشن ملی و مراسم تجلیل از دست اندرکاران تدوین و تصویب قانون افراد دارای معلولیت منتشر کرد.

 

 

بهروز نعمتی عضو وسخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامى ،در صفحه شخصی خود یادداشت کرد: در سال۶۷ درست سه روز مانده به پذیرش قطعنامه ۵۹۸ به اتفاق برادران خزایی و میرزایی از دوستان خوب و باصفایم به دیدار شیخ رحمت طاهرآبادی رفتیم که طلبه حوزه علمیه مسجد سید اصفهان بود. دلیل رفتن ما به اصفهان مجروحیت شیخ رحمت در عملیات والفجر ۱۰ و عیادت از او بود. به اتفاق، چهار نفری(من، برادر خزایی، شیخ رحمت و میرزایی)در ۲۷ تیر عازم تهران شدیم تا در مسابقات کشتی که در سالن شهدای هفت تیر برگزار می‌شد، شرکت کنیم. ساعت ۲ ظهر گوینده رادیو متن قطعنامه را قرائت کرد.

شهیدان خزائی و طاهر‌آبادی پس از شنیدن این خبر گویی غم‌انگیزترین خبر عمر خود را شنیده بودن، مغموم و دلشکسته یکدیگر را در آغوش کشیدن. نزدیک به ۲ ساعتی گریه کردند. این اشک و آه نه برای دنیا نه برای تعلق، بلکه برای حسرتی بود که شب و روز به آن فکر می‌کردند، شهادت برای آنها یک آرزوی شیرین بود که با این خبر گویا آرزوی آنها محال شده بود. بدون شک درک این حال و هوا برای نسل جدید دشوار است. همان روز با همان احوال به سمت کنگاور کرمانشاه حرکت کردیم. به شهر که رسیدیم آقای عبادی که آن زمان معاون گردان بود، به من اطلاع داد که عراق، قصرشیرین را گرفته، تا می‌توانی بچه‌ها را جمع کن و به مقر گردان بیار.

وقتی به شهیدان طاهرآبادی و خزایی این خبر را دادم، گونه‌هایشان گل انداخت، شوق وصال را می‌شد از چشم‌های برق زده‌شان فهمید. نماز مغرب‌وعشا، شهید طاهرآبادی من را به کناری کشید و گفت: بهروزجان این سفر آخر است، التماس دعا، حلالم کن، امشب، شب برآورده شدن آرزوهاست. از حال عجیب او منقلب شدم، همانجا قول شفاعت را از او گرفتم. همان شب بچه‌های گردان بسمت خط حرکت کردند، بین سرپل ذهاب و پادگان ابوذر که نیروهای عراقی حضور داشتند، می‌رسند. این برخورد و رسیدن، درگیری پر آتشی را ایجاد کرد و ساعت‌ها بطول انجامید. همان شب فرمانده گروهان سیروس خزایی، معاون‌اش رحمت طاهرآبادی و بیش از  ۴۶ نفر از گروهان الجهاد از گردان خیبر شهرستان کنگاور به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

 

 

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی، ویدیویی از گفتگوی اختصاصی اش با شبکه خبری العالم منتشر کرد.

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، در توضیح تصویر زیر نوشت: یک نمودار از وضعیت شاخص روان جامعه که از یک مرکز بهداشتی گرفتم. وضع اصلا خوب نیست. تذکر به همه ما و مسئولین. پیشنهادم این است که دانشگاه علوم پزشکی به شکل دوره ای از منظر اعزام روانپزشک به مراکز راهکارهای مناسب برای اصلاح خیلی از مشکلات جامعه پیدا کنند. اگر چه این روزها مسائل پیرامونی اقتصادی نگرانی را دو چندان کرده است.

 

 

وی همچنین ویدیویی از سالن ورزشی ناصراباد به اشتراک گذاشت.

تاجگردون با انتشار پست زیر نوشت: امروز سرزده از مرکز بهداشتی درمانی امامزاده جعفر بازدید داشتم.انصافا مرکز مرتب و کارهاشون خوب بود. اگرچه سرزده رفته بودم ولی همه چیز جای خودش بود. قسمت مامایی را بازدید داشتم. مقایسه کردم با ابزاری که پنج سال پیش در مرکز گچساران دیدم قابل مقایسه نبود و بسیار مرتب و استریل. دستشان درد نکنه.

 

 

سیدکمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان، تصاویری از عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی روستای گلکی و تصاویری از نشست اش با رئیس، اعضای هیئت علمی و کارکنان محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج منتشر کرد.

 

 

 

شهریاری تصویری نیز از جلسه شورای اداری شهرستان دشتی به اشتراک گذاشت.

وی در این جلسه عنوان کرد: حفظ وحدت و اعتماد عمومی مهمترین وظیفه تمام مسئولین و ارکان نظام در شرایط جدید تهاجم اقتصادی ست.

 

 

سیدصادق طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرهاى اردستان، زواره و مهاباد درمجلس شوراى اسلامى، در اینستاگرام شخصی خود مطرح کرد: 

موضوع فرهنگ زیر ساخت مبانی یک اجتماع بوده و مهمترین رکن و ساختار یک حکومت محسوب می شود و هر حکومتی برای بقای خود نیاز به فرهنگ دارد.

وی افزود: ساختارهای موجود در جهان همچون نظامی، اقتصادی، سیاسی دارای فرهنگ هستند و آنچه موجب پایداری این ساختارها می شود پایداری فرهنگ این ساختار است. نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: مهمترین کمیسیون مجلس شورای اسلامی کمیسیون فرهنگی است و مهمترین مکانی که باید سرمایه گذاری بشود در جامعه دینی ما موضوع فرهنگ است.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در مجلس 15 کمیسیون وجود دارد که یکی از آنها فرهنگی است، تصریح کرد: از نهادهای کشور که زیر مجموعه کمیسیون فرهنگی هستند، می توان صدا و سیما ، وزارت ارشاد ، اداره ورزش و جوانان ، اداره تبلیغات و اوقاف را نام برد.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد تصریح کرد: مظلومیت کمیسیون فرهنگی مجلس همین را بس که شش درصد کل بودجه عمومی کشور در سال 97 به آن اختصاص داده شده و عمده بودجه آن هم برای صدا و سیما است.

وی تاکید کرد: از نظر بودجه فشار روی اقتصاد کشور وجود دارد و باید حقوق های جاری را تامین کنند که در این زمان ابتدا بعد عمرانی و بعد فرهنگی است که بالای 90 درصد بودجه برای حقوق و مزایا پرداخت می شود.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: آنچه که در موضوعات فرهنگی مهم بوده حضور مردم در مسائل فرهنگی است و آنچه فرهنگ را در جامعه فرماندهی می کند خود مردم هستند همچون زمان هایی که در هیئات مذهبی و جلسات فرهنگی کشور فعالیت می کنند.

طباطبایی نژاد یادآوری کرد: در موضوع فرهنگ با شرایط ویژه ای روبرو هستیم و از طرفی هم دشمن از ابتدا آن را رصد کرده و با اشرافی که دارد پایگاه های فرهنگی کشور را هدف قرار داده است.

 

 

وی همچنین از افتتاح مجموعه بازی پینت بال و خانه کودک شهرستان اردستان نوشت:زمین ۱۵۰۰ متر مربعی پینت بال و خانه کودک اردستان در زمینی به مساحت ۱۲۰ متر مربع با هزینه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی بخش خصوصی در مجموعه جام دیجیتال اردستان افتتاح شد. 
سیدصادق طباطبائی نژاد با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی اردستان برای هر نفر بیش از سه متر و بالاتر از میانگین استان و کشور است گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰ تالار چند منظوره مربوط به سازمان ورزش و جوانان و ارگان‌های دیگر در شهرستان اردستان وجود دارد .

وی به وجود ۳۳ هیات ورزشی در اردستان اشاره کرد و گفت: تاسیس ۱۰ خانه ورزش روستایی امسال در برنامه قرار دارد که ۳۰۰ میلیون ریال برای تجهیز این خانه‌های ورزش روستایی اختصاص یافته است.

همچنین،طباطبایی نژاد با انتشار تصاویری از حضورش در دو اداره تامین اجتماعی و بهزیستی اردستان به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی خبر داد.

 

 

على اصغر یوسف نژاد نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس، تصاویری از سخنرانی خود در مراسم بزرگداشت روز تامین اجتماعی منتشر کرد.

وی در سخنرانی خود با تاکید بر اینکه بین منابع مالی و مصارف تامین اجتماعی باید تعادل برقرار شود، اظهار داشت: اگر منابع محدود و مصارف گسترده باشد این سازمان نمی تواند به اهداف متعالی خود دست پیدا کند.

وی افزود: برای رسیدن به فهم و زبان مشترک بایستی مبانی فکریمان را مشترک کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که سازمان تامین اجتماعی یک نظام اداری دولتی است یا خصوصی.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی یک سازمان غیر دولتی و بین النسلی است افزود: به نظرم کسانی که این سازمان را دولتی می دانند؛ اشتباه فکر می کنند چرا که آنان بر این باورند این سازمان بایستی دولتی اداره شود و در طول تاریخ در مدیریت و تصمیم گیرهای آن دخالت می کنند.

یوسف نژاد ادامه داد: کسانی که بر این باورند این سازمان غیر دولتی بوده و به جامعه هدف خود خدمات ارائه می کند بایستی در مدیریت و مالکیت و حتی سیاست گذاری آن دخالت داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه جامعه هدف تامین اجتماعی از اقشار متوسط و ضعیف هستند، گفت: سیاست های دولت و مجلس که در قالب برنامه و مبانی بصورت حکم طراحی می شود ؛ باید به این قشر ضعیف با عدالت توجه داشته باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوانین و احکام نوشته شده در طول سالهای گذشته آسیب رسان به صندوق تامین اجتماعی بوده و کمک کننده نبودند تصریح کرد: اگر مسائل و مشکلات کشور را به 10 موضوع تقسیم کنیم صندوق های تامین اجتماعی اعم از صندوق بازنشستگی و غیره در لیست چند مشکل اول قرار داشتند.

وی ادامه داد: برخی نظر به ادغام صندوق تامین اجتماعی را مطرح می کنند و عده ای هم نظرات خاص دیگری دارند در مجموع قوانین آسیب رسان موجب شده که صندوق های تامین اجتماعی از ماموریت و وظیفه خود دور شوند.

یوسف‌نژاد گفت: صندوق تامین اجتماعی بایستی به لحاظ مالی از دولت قوی تر و در خدمت عدالت و کمک به قشر ضعیف باشد اما اکنون این صندوق با دخالت های دولتی در فعالیت های عادی و روزمره خود مانده است.

وی ادامه داد: زیرا همه دولت ها این صندوق را به عنوان یک حیاط خلوت دانستند و در مدیریت آن دست اندازی کرده و فعالیت های سیاسی را وارد صندوق کردند.

 

 

یوسف نژاد همچنین تصاویری از بازیدش از مجموعه صنعتی دخانیات سورک و فرهنگخانه مازندران به اشتراک گذاشت.

 

 

قاسم احمدی لاشکی نماینده شهرستان های نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، تصویری از جلسه شورای آموزش وپرورش استان چهارمحال و بختیاری در استانداری با حضور اعضا کمیسیون آموزش به اشتراک گذاشت.

 

 

محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود در مجلس، از جلسه اش با  رئیس بنیاد مستضعفان جهت حل مشکلات فی ما بین میدان بار و برخی روستا های اطراف از جمله شیخ علی محله و زید خبر داد.

 

 

علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، از جلسه بررسی و رفع مشکلات انجمن صنفی کارفرمایان و پیمانکاران شهرستان شهربابک نوشت.

علی اسدی در این جلسه که با هدف بررسی و رفع مشکلات کارفرمایان و پیمانکاران شهرستان، برگزار شده بود، بیان داشت: استفاده از پیمانکاران بومی در مجتمع مس باید در اولویت قرار گیرد خصوصا در زمان کنونی که با معضل بیکاری رو به رو هستیم. وی افزود: همچنین باید با حمایت و افزایش توان پیمانکاران بومی، زمینه ی مناسب و کارآمدی برای تداوم فعالیت ها ی آن ها و ضمانتی برای کارایی و کیفیت انجام کارها ایجاد نماییم. نماینده مردم شهربابک بر فعال شدن انجمن صنفی پیمانکاران شهربابک تاکید نمود و گفت: اعضای انجمن باید به صورت تخصصی و با توجه به توانایی های فنی پیمانکاران بومی و افراد کارآمد را شناسایی نموده و امکان استفاده از این ظرفیت را مهیا نمایند.

 

 

اسدی در پست هایی دیگر تصاویری از دیدارش با کارکنان اداره بهزیستی و سازمان تأمین اجتماعی شهرستان شهربابک به اشتراک گذاشت.

 

 

همایون هاشمی عضوکمسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود ویدیویی از حضورش در جشن ملی و تجلیل از دست اندرکاران تصویب قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت به اشتراک گذاشت.

 

 

پروانه مافی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، طی پیامی درگذشت حجت الاسلام حاج شیخ حسین حق شناس اهرمی تسلیت گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای دکتر حق شناس، عضو و رئیس محترم کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، غم از دست دادن پدری دلسوز، عالمی عامِل و الگویی کم نظیر در خدمتگذاری خالصانه به مردم، جانکاه است. 
ضمن عرض تسلیت صمیمانه، از درگاه خداوند متعال برای شما و دیگر بازماندگان آرزوی صبر جمیل و اجر جزیل، و برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه ی الهی آرزومندم. یادشان گرامی و راهشان پُر رهرو باد.

 

 

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، در تازه ترین پست اینستاگرامی خود از بازدیدش از مراحل احداث نمایشگاه دائمی گل محلات خبرداد.

به گفته مدیر نمایشگاه دائمی گل محلات، این پروژه عظیم به همت تولیدکنندگان و شرکتهای تعاونی گل و گیاهان زینتی محلات در زمینی به مساحت ۵ هکتار درحال احداث است. حجم فضایی این پروژه ۱۹۱ هزار متر مکعب را شامل شده و سطح خارجی آن ۱۹ هزار متر مربع است. 
در این پروژه دو سازه حبابی شکل به قطر ۵۲ متر و ارتفاع ۲۶ متر، یک سازه حبابی شکل به قطر ۷۰متر وارتفاع ۳۵ متر و دو سازه حبابی شکل به قطر ۳۰ متر وارتفاع ۱۵ متر درحال ساخت است.کل زیربنای این پروژه ۳۲هزار و ۶۰۰ متر میباشد که ۱۲ هزار و ۶۰۰ متر آن شامل یک واحد سه طبقه رفاهی تفریحی و گردشگری مشتمل بر مجتمع های تجاری، رستوران وتالار پذیرایی، نمایشگاه ماهیان زینتی و کافه تریا است.همچنین ۱۵۰۰ متر سوئیتهای وی آی پی، غرفه های فروش گل و ۵۰۰ متر فضای اداری و ۳۵ هزار متر بمنظور منظر ومحوطه سازی برای این نمایشگاه درنظر گرفته شده است. 
بی شک این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه دائمی گل ایران است که در کشورهای همجوار نیز بی نظیر بوده و حاصل همت و تلاش بیش از ۱۰۰ عضو تولیدکننده گل وگیاهان زینتی و ۵ شرکت تعاونی گل و گیاه است و با بیش از ۴۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شروع به احداث کرده است.
لازم به ذکر است نماینده مردم محلات ودلیجان درمجلس شورای اسلامی در خصوص واگذاری زمین نمایشگاه و صدور مجوز آن پیگیری کرده و استاندار مرکزی نیز از این پروژه حمایت جدی انجام داده است.

 


 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet