خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/04/30 09:39:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عطریانفر:

وزرا دچار نوعی سردرگمی شده‌اند

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت:نیروهای ارشد دستگاه‌های اجرایی اعم از وزرا و نیروهای ارشد وزارتخانه‌ها، دچار نوعی سردرگمی در جهت‌گیری‌های جدید شده‌اند.
وزرا دچار نوعی سردرگمی شده‌اند عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت:نیروهای ارشد دستگاه‌های اجرایی اعم از وزرا و نیروهای ارشد وزارتخانه‌ها، دچار نوعی سردرگمی در جهت‌گیری‌های جدید شده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107287571344.jpg وزرا,دچار,نوعی,سردرگمی,شده‌اند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به لزوم تغییر در مسیر دولت اظهار داشت: برای موفقیت تیمی منسجم و کابینه‌ای موفق، بنابر شرایط و با عنایت به تحولات پیش رو، دولت باید رویکردهای خود را از نو تبیین و در این مسیر، مدیران و مسئولان را هماهنگ کند.

وی افزود: اگر در این مسیر،نیروهای مسئول و مدیران ارشد با یکدیگر همسویی نداشته باشند، می‌شود از سر ضرورت نسبت به تغییر افراد هم اقدام شود.

عضو شوراری مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: در شرایط امروز و پس از بحران‌های ناشی از تحریم که بر کشور حادث شده، همه نیروهای دست‌اندرکار در مسائل اجرایی، در واقع دچار نوعی سردرگمی در جهت‌گیری‌های جدید شده‌اند و نیروهای ارشد دستگاه‌های اجرایی اعم از وزرا و نیروهای ارشد وزارتخانه‌ها هم از این گرفتاری یعنی سردرگمی رنج می‌برند.

به گزارش مهر،عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: بیش از آنکه ذهن خود را مشغول این کنیم که به صرف تغییر یک فرد در کابینه می‌توانیم تحولی بزرگ حادث کنیم، به نظر من این اتفاق رخ نخواهد داد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet