روز مجلس
1397/04/30 12:58:02
سرویس سیاسی
رضایی:

یهودی‌سازی کامل فلسطین هدف تصویب قانون "کشور یهود" است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تصویب نهایی قانون نژادپرستانه «کشور یهود» در کنیست رژیم صهیونیستی برای یهودی‌سازی کامل فلسطین است.
یهودی‌سازی کامل فلسطین هدف تصویب قانون "کشور یهود" است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تصویب نهایی قانون نژادپرستانه «کشور یهود» در کنیست رژیم صهیونیستی برای یهودی‌سازی کامل فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg یهودی‌سازی,کامل,فلسطین,هدف,تصویب,قانون,"کشور,یهود",است Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، ضمن محکوم کردن تصویب نهایی قانون نژادپرستانه «کشور یهود» در کنیست رژیم صهیونیستی، گفت: باید اذعان کرد که این اقدام اسرائیلی ها به نوعی در راستای اجرای سیاست‌های صهیونیستی و البته فراههم کردن زمینه برداشتن گام‌های بعدی برای یهودی‌سازی کامل فلسطین است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در صدد ایجاد مانع برای بازگشت فلسطینی‌ها به سرزمین‌شان و به نوعی محروم کردن آنها از این حق است.

وی با اشاره به اینکه پس از همراهی ایالات متحده در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس موجب شد تا رژیم صهیونیستی احساس کند می تواند اقدامات ضدفلسطینی بزرگتری انجام دهد، ادامه داد: حتما جوامع اسلامی و مردم فلسطین نسبت به این موضوع واکنش نشان خواهند داد و اجازه تحقق آن را نمی دهند. این مهم در حالیست که پس از تصویب این قانون سازمان عفو بین الملل، اتحادیه اروپا، برخی کشورهای عربی و غیره نیز به ان واکنش نشان داده و آن را محکوم کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی باید بداند که این اقدام نژادپرستانه‌اش حتما دارای پیامدهای جبران ناپذیر خواهد بود، اظهار کرد: در واقع محور مقاومت و انتفاضه در فلسطین جلوی پیشروی سیاست های رژیم اشغالگر قدس را خواهند گرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: توسعه شهرک‌سازی در اراضی اشغالی فلسطین یکی از اهداف قانون نژادپرستانه «کشور یهود» است اما اسرائیلی ها باید بدانند که این امر عملیاتی نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، قانون تبعیض‌آمیز «کشور یهود»، سرتاسر سرزمین فلسطین را کشوری فقط برای صهیونیست‌ها دانسته و فلسطینیان را از تمام حقوق شهروندی و انسانی خود محروم می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet