هدر موبایل
1397/04/31 09:55:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرزاده ایمن‌آبادی:

بزرگ‌ترین فسادها زمانی اتفاق افتاد که خواستیم تحریم را دور بزنیم/ اگر دولت برای تغییر تیم اقتصادی تصمیم بگیرد،باید سختی‌ها را هم بپذیرد

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت:بزرگ‌ترین فسادها زمانی اتفاق افتاد که ما خواستیم تحریم را دور بزنیم. من نمی‌گویم مسائل امنیتی رعایت نشود، ولی مسائل امنیتی بهانه‌ای برای فساد نشود.
بزرگ‌ترین فسادها زمانی اتفاق افتاد که خواستیم تحریم را دور بزنیم/ اگر دولت برای تغییر تیم اقتصادی تصمیم بگیرد،باید سختی‌ها را هم بپذیرد نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت:بزرگ‌ترین فسادها زمانی اتفاق افتاد که ما خواستیم تحریم را دور بزنیم. من نمی‌گویم مسائل امنیتی رعایت نشود، ولی مسائل امنیتی بهانه‌ای برای فساد نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102036539557.jpg بزرگ‌ترین,فسادها,زمانی,اتفاق,افتاد,که,خواستیم,تحریم,را,دور,بزنیم/,اگر,دولت,برای,تغییر,تیم,اقتصادی,تصمیم,بگیرد،باید,سختی‌ها,را,هم,بپذیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اعتمادآنلاین؛غلامعلیجعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت و نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین با اشاره به لابی‌های انجام شده به منظور تغییر تیم اقتصادی دولت،گفت: لابی به‌عنوان مشورت به دولت و افزایش تعامل اشکالی ندارد و باید باشد. البته اگر دولت مطالبه کند و اگر مطالبه نکند و راسا تصمیم بگیرد باید سختی‌های آن را هم بپذیرد.

او گفت: اگر دولت برای تغییر تیم اقتصادی‌اش از مجلس مشورت و گزینه بگیرد بسیاری از کارهای دولت حل‌وفصل خواهد شد. طبیعتاً با توجه به اینکه این حوزه‌ها، اقتصادی است، هر چیزی را که مرتبط با مسائل اقتصادی می‌شود باید مدنظر داشته باشیم.

این نماینده مجلس با انتقاد از عملکرد تیم اقتصادی دولت، ادامه داد: تیم اقتصادی دولت بسیار بد جواب داد و به‌محض اینکه اولین شوک اقتصادی که تحریم بود، وارد شد دیدید که در بازار ارز چه اتفاقی افتاد.

جعفرزاده گفت:اگر از همه این موارد بگذریم تغییر تیم اقتصادی در اولویت است. گزینه خاصی برای تیم اقتصادی مدنظر من نیست و افرادی هم که مطرح می‌شوند درحد گمانه‌زنی هستند و هیچ‌کسی جدی نیست. اجازه بدهید این گمانه‌زنی‌ها انجام شود.

او همچنین در خصوص راهکار مبارزه با فساد گفت: فساد را فقط شفافیت کاهش می‌دهد. پنهان‌کاری به هر دلیلی موجب فساد است.یکی از همکاران ما گفته بود مسائل امنیتی برای دور زدن تحریم است اما بزرگ‌ترین فسادها زمانی اتفاق افتاد که ما خواستیم تحریم را دور بزنیم.

جعفرزاده تأکید کرد: من نمی‌گویم مسائل امنیتی رعایت نشود، ولی مسائل امنیتی بهانه‌ای برای فساد نشود.

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین در پاسخ به این سؤال که چرا علیرغم تلاش‌هایی برای مبارزه با فساد در دولت و مجلس هنوز به نتیجه قابل قبولی نرسیده‌اند، ادامه داد: به دلیل اینکه موضوع زیربنایی و ساختاری است و تنها شکل و شمایل درست‌شده و زیربنا و ساختار درست نشده است. باید ساختار درست شود و اگر این اتفاق بیفتد فساد انجام نمی‌شود.

جعفرزاده تأکید کرد: از زمانی که گفتند ارز را می‌خواهیم شفاف کنیم متخلفان می‌ترسند که بروند و ارز بگیرند چون می‌دانند که باید بیایند و پاسخ دهند./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet