ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/04/31 14:28:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

دولت سرنوشت کشور را به وعده‌های اروپا گره نزند

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکا یا اروپا قابل اعتماد نیستند و نباید سرنوشت کشور را به وعده‌های آنها گره بزنیم.
دولت سرنوشت کشور را به وعده‌های اروپا گره نزند عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکا یا اروپا قابل اعتماد نیستند و نباید سرنوشت کشور را به وعده‌های آنها گره بزنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/44598.jpg دولت,سرنوشت,کشور,را,به,وعده‌های,اروپا,گره,نزند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب با جمعی از سفرا اظهار داشت: متاسفانه مسئولین ما به فرمایشات رهبری کم توجه‌ هستند و این کم‌توجهی موجب خسارات زیادی می‌شود.

وی افزود: آمریکا یا اروپا قابل اعتماد نیستند و سرنوشت کشور را نباید به وعده‌های آنها گره بزنیم. مذاکره با اروپایی‌ها هم اشکالی ندارد اما اینکه مسئولین بخواهند اعتماد کنند و اقتصاد کشور را به آن‌ها گره بزنند، نتیجه اش می شود همین برجام؛ یعنی ۶ سال از عمر کشور گذشت و هر چه بخواهند در داخل کشور انجام بدهند، منتظرند ببینند اروپایی ها یا آمریکایی ها سرمایه گذاری می کنند یا خیر.

ابراهیمی تصریح کرد: کشور را نباید معطل غربی‌ها کرد. ما باید کار خود را انجام بدهیم و در کنار آن با همه کشورها ارتباط و تماس داشته باشیم. همه امکانات که در آمریکا و اروپا نیست. کشورهای زیادی در اطراف ما هستند که می توانیم با ارتباط با آن ها مشکل خود را حل کنیم.

وی افزود: کار کشور را به اروپا یا آمریکا وصل‌کردن، درست نیست؛ این ها قابل اعتماد نیستند و هر مرحله ای که می گذرد، این تجربه روشن‌تر می‌شود و ما را بیشتر آگاه می‌کند که این‌ها قابل اعتماد نیستند.

به گزارش مهر،عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: در عین حال، ارتباط با آنهایی که با ما کنار می‌آیند و با ما کار و تعامل می کنند، اشکالی ندارد. رهبری فرمودند با همه کشورها می‌شود ارتباط برقرار کرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet