هدر موبایل
1397/04/31 15:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
راکعی:

صداوسیما اقدامات تیم اقتصادی دولت را پوشش دهد

دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش گفت: صداوسیما همچون سایر اعضای نظام باید تلاش‌های تیم اقتصادی دولت را برای مردم بازگو کند.
صداوسیما اقدامات تیم اقتصادی دولت را پوشش دهد دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش گفت: صداوسیما همچون سایر اعضای نظام باید تلاش‌های تیم اقتصادی دولت را برای مردم بازگو کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108313484306.jpg صداوسیما,اقدامات,تیم,اقتصادی,دولت,را,پوشش,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه راکعی ،در ارتباط با ضرورت پرهیز از مدیریت منفی افکار عمومی، اظهار کرد: صداوسیما در سال‌های اخیر بسیار بد عمل کرده و مورد انتقاد مسئولین و فعالین سیاسی و مدنی زیادی قرار گرفته است، اخیرا هم با چند برنامه اشتباه شرایطی را ایجاد کرده که دیگر نمی‌تواند ادعا کند در راستای منافع ملی حرکت می‌کند.

وی ادامه داد: صداوسیمای ملی که موظف است از منافع ملی حمایت کند دولت را تضعیف می‌کند و در جهت خواست‌های سیاسی گروهی اندکی حرکت می‌کند اما ادعا  دارد که از منافع نظام حمایت می‌کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: مقام معظم رهبری اخیرا تاکید کرده‌اند که همه باید در راستای همدلی و وحدت کشور حرکت کنند و صداوسیما نیز از این دستور مستثنی نیست. نقل به مضمون می‌کنند که رهبری از صداوسیما هم خواسته‌اند که تلاش‌های دولت را نشان دهد.

وی ادامه داد:همه نهادها و سازمان‌ها عضوی از مجموعه اصلی کشور هستند که همه آنها وظیفه دارند کشور را به نحو احسن اداره کنند، بدون همکاری و همدلی میان تمام این نهادها، کشور پیشرفت نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا،راکعی در پایان گفت: به قول مرحوم امام، باید صدای واحدی از کشور به گوش همگان برسد. درخواست ما این است که صداوسیما نیز همچون سایر نهادها کنار تیم اقتصادی دولت قرار بگیرد و افکار عمومی را متوجه تلاش‌های ایجاد شده و ضرورت‌های جامعه امروز کند.

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet