هدر موبایل
1397/05/01 11:48:05
سرویس اجتماعی
محجوب مطرح کرد:

مغایرت طرح تشکیل وزارت بحران با سیاست کوچک‌سازی دولت/تشکیل وزارتخانه جدید در تضاد با برنامه‌های پنجساله توسعه

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ایجاد وزارت بحران با کوچک سازی دولت مغایرت دارد،گفت: بررسی عملکرد اورژانس اجتماعی نیازمند زمان است.
مغایرت طرح تشکیل وزارت بحران با سیاست کوچک‌سازی دولت/تشکیل وزارتخانه جدید در تضاد با برنامه‌های پنجساله توسعه عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه ایجاد وزارت بحران با کوچک سازی دولت مغایرت دارد،گفت: بررسی عملکرد اورژانس اجتماعی نیازمند زمان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100689329249.jpg مغایرت,طرح,تشکیل,وزارت,بحران,با,سیاست,کوچک‌سازی,دولت/تشکیل,وزارتخانه,جدید,در,تضاد,با,برنامه‌های,پنجساله,توسعه Icana

علیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بررسی طرح ادغام اورژانس، مدیریت بحران و هلال احمر و ایجاد وزارت بحران در کمیسیون اجتماعی مجلس،گفت: تشکیل وزارت بحران در مقطع کنونی ضرورتی ندارد زیرا ایجاد وزارت بحران با سیاست‌های کوچک‌سازی دولت که توسط  مجلس دنبال می شود، مغایرت دارد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سیاست مجلس شورای اسلامی و کشور طی ده سال گذشته کاهش تعداد وزارتخانه بوده و ما در مجلس طرح‌های بسیاری برای ایجاد وزارتخانه  داریم که این امر با کوچک سازی دولت مغایرت دارد.

محجوب افزود: ایجاد وزارت بحران برای کشوری مناسب است که سمت و سو سیاست‌های اقتصادیش، دولت سالاری  و دولت گرایی باشد زیرا ما متاسفانه عکس این تعاریف عمل می‌کنیم بنابراین در نهایت این امر نمی‌تواند برای اقتصاد ما و جهت گیری دولت و مجلس، مفید باشد.

وی ادامه داد: به نظرمی‌رسد، ایجاد وزارت بحران برخلاف سیاست‌های که از قبل به عنوان سیاست برنامه پنجم و چهارم در زمینه کوچک کردن دولت بدان تکیه داشته ایم زیرا بدیهی است که ایجاد وزارتخانه دولت را بزرگتر می‌کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآورشد: بطور مثال ایجاد اورژانس اجتماعی فکر مناسبی است اما بررسی نتایج طرح اورژانس اجتماعی نیازمند زمان است تا  بتوان مسیر توسعه اورژانس اجتماعی در کشور را هموار کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet