هدر موبایل
1397/05/01 12:31:13
سرویس اقتصادی
قاضی‌پور:

تحقیق و تفحص از کارخانه آلومینیوم ایران تقدیم هیات رئیسه شد/ نحوه واگذاری و کشف قیمت محورهای اصلی تحقیق و تفحص هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: روز گذشته به همراه آقای محجوب و تعدادی از نمایندگان تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری، کشف قیمت و قیمت گذاری کارخانه آلومینیوم ایران را تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی کردیم.
تحقیق و تفحص از کارخانه آلومینیوم ایران تقدیم هیات رئیسه شد/ نحوه واگذاری و کشف قیمت محورهای اصلی تحقیق و تفحص هستند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: روز گذشته به همراه آقای محجوب و تعدادی از نمایندگان تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری، کشف قیمت و قیمت گذاری کارخانه آلومینیوم ایران را تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی کردیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102356062767.jpg تحقیق,و,تفحص,از,کارخانه,آلومینیوم,ایران,تقدیم,هیات,رئیسه,شد/,نحوه,واگذاری,و,کشف,قیمت,محورهای,اصلی,تحقیق,و,تفحص,هستند Icana

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تحقیق و تفحص از واگذاری آلومینیوم ایران، اظهار داشت: روز گذشته ( یکشنبه 31 تیرماه) به همراه آقای محجوب و تعدادی از نمایندگان تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری، کشف قیمت و قیمت گذاری آلومینیوم ایران را تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی کردیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان خصوصی‌سازی چگونه این کارخانه را واگذار کرده است، گفت: این کارخانه بدون رقیب و به‌صورت انحصاری به فردی که در گذشته رد صلاحیت شده واگذار شده؛ اما افرادی که واجد شرایط بوده‌اند رد شده‌اند، از چگونگی قیمت گذاری کارخانه و تشخیص اهلیت فردی که کارخانه به او واگذار شده  تحقیق و تفحص می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کارخانه آلومینیوم ایران در شهر اراک احداث شده و 5 هزار نفر نیروی کار دارد، ادامه داد: این کارخانه  از نظر وسعت و بزرگی یکی از کارخانه‌های بزرگ و مادر کشور محسوب می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: فروش این کارخانه با توجه به نرخ ارز قیمت بسیار زیادی دارد که باید در قیمت‌گذاری ها لحاظ می‌شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet