خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/02 09:44:46
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی:

ترامپ قالتاق بین المللی است/ ایالات متحده دچار بی نظمی دیپلماتیک شده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ یک قالتاق در عرصه بین الملل است، گفت: ایالات متحده دچار بی نظمی دیپلماتیک شده است.
ترامپ قالتاق بین المللی است/ ایالات متحده دچار بی نظمی دیپلماتیک شده است رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ یک قالتاق در عرصه بین الملل است، گفت: ایالات متحده دچار بی نظمی دیپلماتیک شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104712965551.jpg ترامپ,قالتاق,بین,المللی,است/,ایالات,متحده,دچار,بی,نظمی,دیپلماتیک,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 2 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 110 آیین نامه داخلی مجلس خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز از جنابعالی این انتظار را داشته و داریم که از طرف مجلس جواب یاوه گویی های ترامپ را که حرف های گنده تر از دهنش می زند، می دادید.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده با بیان اینکه ما که نباید جواب هر حرف مفتی را بدهیم، گفت: این حرف ها سطح دیپلماتیک نداشت، او آدم قالتاقی در عرصه بین المللی است به طوریکه او و رئیسش در سطح بین المللی به فساد شهره هستند.

وی با تاکید بر اینکه ایالات متحده دچار بی نظمی در دیپلماتیک شده و توحشی را در این عرصه رقم می زند، ادامه داد: ترامپ دیپلماسی جاهلانه را دنبال می کند. خداوند می فرماید چنین افرادی را به حال خود رها کنید، خودشان، خودشان را خراب خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet