هفته دفاع مقدس
1397/05/03 18:41:00
سرویس اقتصادی
زارعی:

خودروسازان در نبود قطعه دچار مشکل می‌شوند/ نیازهای ارزی واقعی قطعه‌سازان تامین شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: باید متناسب با نیاز واقعی قطعه‌سازان کارگروهی مستقر شده ارز آنها تامین شود، شرایط فعلی قطعه سازان متاثر از شرایط اقتصادی، ارزی و محدودیت‌های موجود است.
خودروسازان در نبود قطعه دچار مشکل می‌شوند/ نیازهای ارزی واقعی قطعه‌سازان تامین شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: باید متناسب با نیاز واقعی قطعه‌سازان کارگروهی مستقر شده ارز آنها تامین شود، شرایط فعلی قطعه سازان متاثر از شرایط اقتصادی، ارزی و محدودیت‌های موجود است. https://cdn.icana.ir/d/019/44047.jpg خودروسازان,در,نبود,قطعه,دچار,مشکل,می‌شوند/,نیازهای,ارزی,واقعی,قطعه‌سازان,تامین,شود Icana

غلام محمد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تخصیص ارز و رفع مشکلات قطعه‌سازان، اظهار داشت: قطعه‌سازان پایه اصلی شرکت‌های خودروسازی هستند و بدون تقویت، حضور و تامین نیازهای ارزی آنها عملا علاوه از بین رفتن میزان اشتغال موجود در بخش تولید قطعه خودروسازان نیز با کمبود قطعه و مشکلات جدی مواجه می‌شوند.

عضو کمیسیون  صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید متناسب با نیاز واقعی قطعه‌سازان کارگروهی مستقر و به هر میزان و اندازه‌ای که نیاز به ارز دارند تامین شود، گفت: شرایط فعلی قطعه‌سازان متاثر از شرایط اقتصادی، ارزی و محدودیت‌های موجود است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه راه برون رفت قطعه‌سازان از مشکلات کنونی  متمرکز بودن بر روی رفع مشکلات آنها است، ادامه داد: با رفتار واقع بینانه و جدی می‌توانیم نیازهای اقتصادی و ارزی قطعه‌سازان را تامین کنیم تا آنها بتوانند با شرایط عادی همانند گذشته ادامه فعالیت داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه می‌توان به آینده و رفع مشکلات قطعه‌سازان خوش بین بود، خاطرنشان کرد: کشور در یک پیچ تاریخی و مهم قرار دارد که با تدابیر انجام شده درحال عبور از آن است، نمی‌توان شرایطی سخت تر از وضعیت کنونی را برای کشور متصور بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet