انتخابات ریاست جمهوری
1397/05/03 17:55:51
سرویس اقتصادی
حسنوند:

دو نرخی کردن و افزایش قیمت بنزین به هیچ وجه صحت ندارد/مخالفت مجلس با هرگونه افزایش قیمت فرآورده های نفتی

رییس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: دو نرخی کردن و افزایش قیمت بنزین به هیچ وجه صحت ندارد.
دو نرخی کردن و افزایش قیمت بنزین به هیچ وجه صحت ندارد/مخالفت مجلس با هرگونه افزایش قیمت فرآورده های نفتی رییس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: دو نرخی کردن و افزایش قیمت بنزین به هیچ وجه صحت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610108070206452.jpg دو,نرخی,کردن,و,افزایش,قیمت,بنزین,به,هیچ,وجه,صحت,ندارد/مخالفت,مجلس,با,هرگونه,افزایش,قیمت,فرآورده,های,نفتی Icana

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح شایعاتی مبنی بر تصمیم دولت برای دو نرخی کردن بنزین، گفت: دولت تاکنون نامه و لایحه ای درباره دو نرخی کردن بنزین به مجلس ارائه نکرده است.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: مجلس و دولت هیچ طرحی مبنی بر افزایش قیمت بنزین، سهمیه بندی و چند نرخی کردن بنزین ندارند.

مجلس اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت نمی دهد

وی با بیان اینکه کمیسیون انرژی پیش از سال 97 و پس از آن اعلام کرد که با دو نرخی و چند نرخی کردن بنزین و افزایش قیمت مخالف است، ادامه داد: عده ای با برداشت نامناسب رسانه ای موضو ع دو نرخی کردن بنزین را مطرح کردند که به هیچ وجه صحت ندارد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس به هیچ وجه موافق افزایش قیمت هیچ فرآورده ای همانند بنزین و گازوییل نیست، یادآور شد: مجلس مخالفت خود را با این اقدام دولت اعلام می کند و به دولت نیز اجازه افزایش قیمت نداده و نمی دهد.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: افزایش قیمت بنزین و یا دو نرخی کردن بنزین به مصوبه مجلس نیاز دارد و دولت نمی تواند خودسرانه اقدامی انجام دهد و نباید با طرح مباحث این چنینی در مردم نگرانی ایجاد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet