هدر موبایل
1397/05/03 12:29:35
سرویس صحن
سعیدی مبارکه در نطق میان دستور:

مردم توان تحمل فساد و بی‌عدالتی را ندارند/ طرح مقابله با سوداگری بازار مسکن در دست اقدام است

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مردم می‌توانند شرایط بد اقتصادی را برای حفظ امنیت و ناموس تحمل کنند اما فساد و بی‌عدالتی را نمی‌توانند تحمل کنند.
مردم توان تحمل فساد و بی‌عدالتی را ندارند/ طرح مقابله با سوداگری بازار مسکن در دست اقدام است سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مردم می‌توانند شرایط بد اقتصادی را برای حفظ امنیت و ناموس تحمل کنند اما فساد و بی‌عدالتی را نمی‌توانند تحمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806104498897648.jpg مردم,توان,تحمل,فساد,و,بی‌عدالتی,را,ندارند/,طرح,مقابله,با,سوداگری,بازار,مسکن,در,دست,اقدام,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، با تبریک ولادت با سعادت امام مهربانی‌ها امام رضا (ع) گفت: از همکاران نماینده مجلس برای تصویب طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان قدردانی می‌کنم چرا که با انجام این مهم به وعده انتخاباتی خود برای توجه به مطالبات جوانان، پایبند بوده‌اند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گزافه‌گویی‌های رئیس جمهور و وزیر امور خارجه تازه کار آمریکا که علیه جمهوری اسلامی جنگ روانی به راه انداخته‌اند شدت گرفته اما آنها بدانند که ایران سرزمین شیرزنان و مهد دلاورمردان است که در 40 سال گذشته در برابر دشمنان ایستادگی کرده‌اند و تنها خفت و خواری نصیب دشمنان جمهوری اسلامی شده است.

وی افزود: شکستن کمر داعش با محوریت ایران توسط جبهه مقاومت کار کمی نبود، آمریکایی‌ها به دلیل ناامیدی از داعش میدان اصلی جنگ را از طریق اخلال در بازارها می‌خواهند دنبال کنند و فرماندهی جنگ را در اختیار وزارت خزانه‌داری آمریکا قرار داده‌اند؛ در این زمینه از مواضع رئیس جمهور حمایت می‌کنم و از ایشان درخواست دارم شخصاً ستاد مقابله به مثل تشکیل دهد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: باید با راهبردی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به مصاف دشمنان رفت و در رده‌های مدیریتی از جوانان باانگیزه استفاده شود. از قوه قضائیه درخواست می‌کنم با دانه درشت‌ها و تروریست‌های اقتصادی برخورد قاطع کنند.

سعیدی مبارکه افزود: مردم می‌توانند شرایط بد اقتصادی را برای حفظ امنیت و ناموس تحمل کنند اما فساد و بی‌عدالتی را نمی‌توانند تحمل کنند؛ جسارتاً دیگر اطلاع‌رسانی مبنی بر بازداشت چند متخلف اقتصادی با عناوین الف یا ج برای مردم قابل قبول نیست بلکه مردم خواهان اقدام انقلابی، سریع و عادلانه هستند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرایط به نحوی شده که احساس می‌شود فشارهای 10 درصد روی دوش 90 درصد از مردم است بنابراین باید کمک کرد از فشارهای اقتصادی مردم کاسته شود و در این راستا طرح مقابله با سوداگری بازار مسکن در دست اقدام است و امیدوارم طرح‌های دیگر در خصوص مبارزه با سوداگری در بازارهای مختلف نیز توسط همکاران نماینده مجلس پیگیری شود.

سعیدی مبارکه گفت: باید به موضوعاتی مانند کنترل گردش‌های مالی و جلوگیری از فرارهای مالیاتی رسیدگی شود و دولت در این زمینه منتظر قانون نباشد، اینکه به جای پول به مردم چک ارائه می‌شود و بازارهای زیرزمینی به دلیل چک‌های حواله کرد راه افتاده که می تواند در وجه هر شخصی صادر شود می‌تواند تبعات نامناسبی داشته باشد چرا که دلالان با حساب‌های بانکی کار نمی‌کنند و با چک بازارها را به هم می‌ریزند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزارت نیرو به خاطر سوء مدیریت در خصوص مدیریت منابع آب انتقاد دارم چرا که مردم استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد را نباید به خاطر سوء مدیریت به جان هم انداخت بنابراین از وزارتخانه‌های کشور و نیرو و همچنین شورای عالی آب درخواست اجرای صحیح قوانین را دارم و نکته پایانی اینکه باید به مشکلات جاده‌ها و کنارگذر در حوزه انتخابیه‌ام رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet